Technologie » Telekomunikacja

Trzy cechy dobrej aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne dają firmom szansę na nadanie jasnego komunikatu wyróżniającego się wśród szumu marketingowego. Aby wyszukiwać informacje, użytkownicy urządzeń mobilnych coraz częściej używają aplikacji mobilnych, a nie przeglądarek.

Najnowsze badanie przeprowadzone przez firmę Nielsen pokazało, że uzyskując dostęp do mediów, użytkownicy przez 89% czasu korzystają z aplikacji mobilnych, a tylko przez 11% czasu z przeglądarki.

W niedalekiej przyszłości może dojść do tego, że klienci będą podejmować większość decyzji zakupowych na podstawie informacji znalezionych za pomocą aplikacji mobilnych przed bezpośrednim kontaktem z daną firmą. W związku z tym zapewnienie klientom mobilnej obsługi, spójnej z innymi kanałami sprzedaży nabierze kluczowego znaczenia. Według badania przeprowadzonego przez Zogby Analytics dla CA Technologies firmy, w których mobilna obsługa klienta jest na niskim poziomie, mogą stracić 27% klientów. Jest to zatem gra o wysoką stawkę.

Przyjrzyjmy się trzem cechom skutecznej aplikacji mobilnej:

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/sfa_ffa/trzy_cechy_dobrej_aplikacji_mobilnej.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »