Technologie » Komputery

Trzy duże grupy spółek połączone jednym systemem Teta

Trzy duże grupy spółek połączone jednym systemem Teta
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa kapitałowa Polskiej Grupy Biogazowej S.A., Spółki MCX oraz Spółki Energetyczne – te grupy spółek (razem blisko 50 spółek) zdecydowały się na wdrożenie modułów dostępnych w oprogramowaniu oferowanym przez Unit4 Polska – Teta ERP i BI.

 Przydatną funkcjonalnością w nowym module Teta ERP jest automatyzacja procesów sprzedażowo – zakupowych między organizacjami. Od teraz dokument sprzedaży w jednej firmie będzie automatycznie tworzył dokument zakupu w drugiej, co zmniejszy ilość czasu potrzebną na zrealizowanie transakcji. Oprogramowanie będzie także pełniło funkcję kontroli budżetowej we wszystkich 50 spółkach. Wdrożenie Teta ERP i Teta BI jest łatwiejsze, ponieważ wszystkie grupy spółek funkcjonują już na systemie HR, który jest częścią całego pakietu Teta ERP. Dzięki wspólnej bazie danych założono ujednolicenie procesów we wszystkich grupach, co będzie miało przełożenie na łatwość uzyskania przekrojowych (w tym również skonsolidowanych) raportów oraz skrócenie czasu na obsługę systemu.


Czytaj całość artykułu tutaj:  https://www.erp-view.pl/erp/trzy_duze_grupy_spolek_polaczone_jednym_systemem_teta.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 101120 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )