Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Trzy lata Akademii Nikona

Trzy lata Akademii Nikona
Zobacz więcej zdjęć »
Akademia Nikona po przeprowadzeniu 350 szkoleń dla blisko 3000 osób, z okazji swoich trzecich urodzin przygotowała konkurs, w którym osoby zapisujące się na kursy i warsztaty fotograficzne między 15 a 21 września br. będą miały szansę na zdobycie jednej z 42 nagród!

Konkurs “3 urodziny Akademii Nikona” skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii, którzy aktywnie rozwijają swoją pasję i osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat fotografii. Aby wziąć udział w konkursie należy jak najbliżej pełnej godziny - 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00, 24:00  dokonać zakupu dowolnie wybranych zajęć. W ofercie Akademii Nikona aktualnie znajduje się 10 jednodniowych kursów i 21 warsztatów o zróżnicowanej tematyce - od podstaw fotografii, poprzez naukę obsługi pojedynczych modeli aparatów Nikon do zajęć na temat fotoreportażu, fotografii portretowej czy nawet  fotografii lotniczej F-16. Zajęcia skierowane są zarówno do amatorów zainteresowanych rozszerzaniem wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, jak i profesjonalistów chcących poznać zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów takich jak: Tomasz Tomaszewski, Leszek Szurkowski, Piotr Chara, Paweł Duma, i wielu innych. Zajęcia Akademii Nikona prowadzone są na terenie całej Polski i za granicą.

 

Wśród nagród znajdują się: tablety Wacom Intuos5 Touch S, drukarki I skanery firmy Epson, albumy fotograficzne Krystiana Bielatowicza pt."Milpa" (kultury Meksyku i Gwatemali), plecaki marki Crumpler i bony pieniężne o wartości 500 zł do wykorzystania na zakup sprzętu trekkingowego marki Jack Wolfskin.

  Więcej informacji oraz pełny regulamin konkursu “3 urodziny Akademii Nikona” znajduje się na www.akademianikona.pl .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

walk&talk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »