Technologie » Komputery

Tunstall modernizuje swoje technologie informatyczne dzięki kompleksowemu rozwiązaniu chmurowemu fir

Tunstall modernizuje swoje technologie informatyczne dzięki kompleksowemu rozwiązaniu chmurowemu fir
Zobacz więcej zdjęć »
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Tunstall, czołowy dostawca innowacyjnych cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki i zdrowia, wybrała IFS Applications™ jako system planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

Firma Tunstall, założona w Wielkiej Brytanii w 1957 roku, stała się globalną organizacją i czołowym dostawcą innowacyjnych, cyfrowych rozwiązań z zakresu opieki i zdrowia. Aby dotrzymać kroku globalnemu popytowi, firma planuje zastąpić swoje obecne środowisko odrębnych systemów biznesowych ujednoliconym pakietem dla przedsiębiorstw zdolnym do obsługi całej organizacji.

Po kompleksowej ocenie obejmującej kilku rozwiązania czołowych dostawców ERP firma Tunstall wybrała system IFS Applications z myślą o zunifikowaniu swoich procesów biznesowych.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/28256-tunstall-modernizuje-swoje-technologie-informatyczne-dzieki-kompleksowemu-rozwiazaniu-chmurowemu-firmy-ifs.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »