Gospodarka » Żywność

Twój Smak Puszysty Piątnicy Produktem Mlecznym Roku

Twój Smak Puszysty Piątnicy Produktem Mlecznym Roku
Zobacz więcej zdjęć »
Wysokiej jakości, naturalne produkty OSM Piątnica zostały nagrodzone przez ekspertów zasiadających w Kapitule Superarbitrów XV Krajowej Oceny Masła i Mlecznych Produktów Wysokotłuszczowych.

Inicjatorem i organizatorem corocznych ocen produktów mleczarskich jest Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy, którego Kapituła jednomyślnie przyznała Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy statuetkę „Produkt Mleczny Roku 2011" za serek Twój Smak Puszysty z łososiem.

Oprócz tytułu Produktu Mlecznego Roku 2011 za serek Twój smak Puszysty z łososiem, OSM Piątnica otrzymała za swoje produkty również dwa złote medale XV Krajowej Oceny Masła i Mlecznych Produktów Wysokotłuszczowych im. prof. dr hab. Tadeusza Obrusiewicza. Pierwsze miejsce oraz medal przyznano śmietanowo-kremowemu serowi Mascarpone, a w grupie „Śmietana ukwaszona" wyróżniono Śmietanę 22% do sałatek marki Piątnica - za jej wyjątkową naturalność i świeżość.

Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy nagradza produkty, które charakteryzują się najwyższymi walorami jakościowymi i smakowymi, potwierdzonymi szczegółową analizą fizyko-chemiczną, mikrobiologiczną i organoleptyczną, przeprowadzaną w niezależnych, renomowanych placówkach badawczych. Wskazuje je Kapituła Superarbitrów po kompleksowej analizie sprawozdań z badań masła i mlecznych produktów wysokotłuszczowych, przeprowadzonych przez specjalistyczne laboratoria badawcze.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »