Technologie » Telekomunikacja

Twoja muzyka - twoje DNA - twoje MUZX Altec Lansing

Nowe muzyczne słuchawki Altec Lansing z serii MUZX, dzięki doskonałemu dopasowaniu izolują hałas z otoczenia i dostarczają idealnie zbalansowany dźwięk High Definition
Na naszym rynku, w dystrybucji firmy KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl) są już dostępne nowe douszne słuchawki Altec Lansing z serii MUZX zaprojektowane specjalnie do słuchania muzyki. Producent posiadający ponad 70-letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań audio stworzył słuchawki, które w pełni wykorzystują potencjał zrównoważonego dźwięku, nadając mu zadziwiającą klarowność.

Zbalansowany, bogaty dźwięk płynący ze słuchawek MUZX sprawia, że odtwarzana muzyka brzmi dokładnie tak, jak w oryginalnym nagraniu. Podczas słuchania muzyki z iPod’a, iPhone’a, iPad’a, odtwarzacza MP3 lub komputera dźwięk jest tak realistyczny, że niemal „zabiera” użytkownika na scenę muzyczną. Słuchawki dysponują szerokim pasmem przenoszenia 20Hz, zapewniając czystość średnich i wysokich tonów, jak również udoskonalonym, silnym, ale nie przesadzonym basem. Słuchawki MUZX wykorzystują technologię balansowania audio do wykreowania pełnego dźwięku o szerokim zakresie słyszalnych częstotliwości. Wyróżnia go wyjątkowo wysoka dynamika, jak na produkty w tej klasie cenowej.

Elastyczne silikonowe wkładki douszne (SnugFit Design™) delikatnie dopasowują się do kształtu ucha. Wygodnie harmonizując się z budową naszego ciała słuchawki gwarantują komfort podczas codziennego użytku. Blokują przy tym hałas dochodzący z zewnątrz Dysponując imponującym współczynnikiem izolacji 26 dB, chroniącym użytkownika przed hałasami zewnętrznymi np. w podróży w samolocie, czy na ulicy. System kontroli głośności in-line z pomocą pilota umieszczonego na kablu umożliwia zdalne sterowanie iPhone’em lub iPod’em i płynne przejście do połączeń telefonicznych.

Ponieważ muzyka jest wyrazem osobistego stylu życia, dlatego Altec Lansing stworzył dla wszystkich jej miłośników ponadczasową linię produktów o niepowtarzalnym design’ie. Precyzyjnie zaprojektowane słuchawki wyposażone są w 46 calowy kabel, na którym umieszczony jest pilot do sterowania głośnością, zakończony pozłacanym wtykiem jack 3,5 mm.   

Cena brutto: 129 zł
Czas gwarancji: 24 miesiące

Więcej Informacji na: www.alteclansing.net.pl


o Altec Lansing
Amerykańska firma Altec Lansing  należąca obecnie do Plantronics Inc. jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji zaawansowanych systemów dźwiękowych. W ofercie firmy znajdują się m.in. urządzenia audio przeznaczone do komputerów, odtwarzaczy domowych, przenośny sprzęt nagłaśniający i słuchawki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Już w 1927 r., dzięki systemowi audio firmy Altec Lansing, odbyła się projekcja pierwszego udźwiękowionego filmu „Śpiewak jazzbandu”. Firma stworzyła systemy dźwiękowe dla Filharmonii w Nowym Jorku, Disneylandu, Stadionu Narodowego w Singapurze czy Opery w Sydney.


Altec Lansing jako pierwsza stworzyła głośniki do komputera , potem iPoda mając w obecnie w ofercie największą gamę głośników certyfikowanych do iPhone’a. W Polsce głośniki Altec Lansing mogą spotkać najczęściej użytkownicy lepszych linii komputerów przenośnych HP i Asus, gdzie głośniki te są wysoko ocenione przez dziennikarzy w licznych testach.
Produkty firmy dostępne są w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Południowej. Altec Lansing prowadzi współpracę z takimi renomowanymi markami jak: Dell Computer, IBM, ACER i Fujitsu. Ponadto kontynuuje strategiczne współdziałanie z takimi globalnymi potentatami jak: Dolby Labs, Intel, Microsoft, Apogee, ST Microelectronics i Zoran.

o KONTEL-TELECOM

KONTEL-TELECOM jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. Firma jest polskim dystrybutorem produktów marek Plantronics, Altec Lansing, Cardo Systems Scala Rider, Zoom, RTX Dualphone.  KONTEL-TELECOM ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku. Firma otrzymała certyfikat – Przejrzysta Firma oraz zajęła wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu - rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się w ciągu 3 ostatnich lat publikowanej przez magazyn Forbes.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »