Technologie » AGD - RTV

Tysiące Klientów na otwarciu Media Expert w Żurominie

Mimo jesiennej deszczowej pogody, w sobotę 24 listopada pod Żuromińskie Centrum Handlowe przybyły tłumy zaciekawionych i przygotowanych na zakupy klientów.

Kolejka widoczna była już w nocy. Tego dnia londyński autobus woził wszystkich chętnych na otwarcie zupełnie za darmo, w elektromarkecie klienci mogli zakręcić kołem fortuny z nagrodami oraz skorzystać z wielu przygotowanych dla nich atrakcji. Kolejki do kas nie zniechęcały nikogo, gdyż najważniejsze dla klientów były niskie ceny zaoferowane im w salonie Media Expert. Żuromin, ul. Przemysłowa – zapraszamy! – Przychodzę tu z samego rana, aby zrobić tanie ale markowe zakupy dla wnuków z okazji zbliżających się Mikołajek – powiedziała nam Pani Anna, stojąca w 15-metrowej kolejce do kasy. Salon w Żurominie jest kolejnym z prawie 290 salonów Media Expert w całej Polsce. Na najbliższy czas sieć zapowiedziała jeszcze 4 otwarcia: w Żarach, Słupcy i Grajewie oraz w Żninie – w najbliższy czwartek.

Wszystkie wymienione salony należą do firmy Terg SA – największego dystrybutora w sieci Media Expert.

Media Expert to jedna z trzech największych sieci oferującej multimedia, RTV i AGD w prawie 290 elektromarketach w całej Polsce.  To jedna z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek tej branży, dostarczająca klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.

TERG / Media Expert
więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »