Technologie » Internet

Ubierz swoją choinkę w Praktikerze

Ubierz swoją choinkę w Praktikerze
Zobacz więcej zdjęć »
Na stronie internetowej www.katalog-praktiker.pl rusza nowa aplikacja „Stwórz swoją choinkę”. Już od 11 grudnia użytkownicy wykorzystując ozdoby z oferty świątecznej sklepów firmy Praktiker mogą dowolnie udekorować interaktywną choinkę, a następnie wysłać ją wraz z życzeniami swoim najbliższym.

Projekt przygotowany został z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, z myślą o Klientach sieci marketów Praktiker.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Z początkiem grudnia firma Praktiker na stronie www.katalog-praktiker.pl proponuje Klientom bożonarodzeniową zabawę polegającą na ubieraniu interaktywnej choinki. Z podręcznego menu internauci mogą wybierać bombki, łańcuchy, girlandy, lampki oraz inne ozdoby z bożonarodzeniowej oferty sklepów Praktiker i przystrajać nimi elektroniczne drzewko. Przyozdobioną w ten sposób choinkę wraz z życzeniami świątecznymi, można następnie wysłać najbliższym drogą mailową.

Dodatkowo, aplikacja pozwala zaplanować choinkowe zakupy bez wychodzenia z domu. Daje możliwość przygotowania on-line listy wykorzystanych ozdób, którą można wydrukować, a następnie zrealizować w jednym ze sklepów Praktiker.

„Nasza bożonarodzeniowa aplikacja to nie tylko świetna zabawa, ale także cenna pomoc w wyborze ozdób na choinkę. Dzięki niej użytkownicy mają szansę w niestandardowy sposób zapoznać się z bogatą ofertą świąteczną Praktikera, a realizując listę zakupów odtworzyć wirtualny projekt choinki w swoim domu. Samodzielnie przyozdobioną choinką można także podzielić się z najbliższymi wysyłając ją formie elektronicznej kartki świątecznej.” – informuje Krzysztof Włodarczak, koordynator prac nad projektem po stronie Praktikera.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Praktiker
http://praktiker.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »