Kultura, sztuka » Kultura

Uczelnia Łazarskiego organizuje konkurs dla grafficiarzy

Uczelnia Łazarskiego postanowiła zorganizować dla młodych, utalentowanych twórców graffiti, konkurs na stworzenie projektu promującego hasło: „Łazarski. Lubię to!”. Zwycięzca zrealizuje swój pomysł razem z jednym z najlepszych grafficiarzy w Warszawie.

Adresatami konkursu są stołeczni licealiści oraz studenci wszystkich warszawskich uczelni wyższych. Zwycięzca będzie mógł z pomocą najlepszego grafficiarza w Warszawie przenieść swój projekt na mur otaczający służewiecki tor wyścigów konnych. Dodatkowo, uczestnicy mogą liczyć na inne atrakcyjne nagrody.

Nie chcemy powtórzyć kontrowersyjnej akcji jednej z firm, która całkiem niedawno zamalowała istniejące już prace by wzbudzić szum - Iga Nowińska, koordynator konkursu. Zamierzamy działać w porozumieniu z jednym z najbardziej uzdolnionych przedstawicieli tego środowiska - dodaje.

Propozycje graffiti hasła „Łazarski. Lubię to!" można do 1 grudnia dostarczać osobiście do działu marketingu uczelni (sektor D, 3 piętro, pokój 301) lub wysyłać na maila graffiti@lazarski.edu.pl.

Więcej informacji można znaleźć na Fan Page'u Uczelni  www.facebook.com/ilikelazarski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »