Firma » Reklama

Uczestnicy Top Model „błyszczą” razem z Orbit®

Poznawanie nowych ludzi, randka, nauka czy praca – to codzienne sytuacje, w których radzimy sobie lepiej, gdy czujemy się sobą.

Życie przynosi nam sporo niespodzianek – nie wszystko możemy zaplanować, ale przynajmniej na część z nich możemy być zawsze gotowi. Jak? Z gumą do żucia Orbit®! Dzięki niej można odzyskać swój błysk i zadbać o świeży oddech, kiedy tego potrzebujemy. Już po raz kolejny przekonali się o tym uczestnicy programu „Top Model”! 

 

Orbit® w ramach kampanii „Odzyskaj swój BŁYSK”, zachęca młodych ludzi do budowania pewności siebie oraz robienia tego, co daje nam radość i dużo uśmiechu. Właśnie dlatego marka zdecydowała się po raz kolejny nawiązać współpracę z programem „Top Model”. Bezcukrowe gumy Orbit® towarzyszą uczestnikom 11. edycji w różnych momentach rywalizacji. 

 

Jednym z nich jest realizacja zadania specjalnego. Gra była warta świeczki! Nagrodą dla zwycięskiej pary jest udział w sesji i kampanii reklamowej marki bezcukrowym gum do żucia Orbit®, która zrealizowana będzie na początku 2023 roku. Ten wyjątkowy odcinek widzowie będą mogli zobaczyć na antenie TVN już 5 października o godz. 21.35. Dodatkowo, tego samego dnia na kanale YouTube zostanie opublikowany materiał specjalny. Zachęcamy do oglądania!  

 

Marka Orbit® już po raz drugi współpracuje z programem „Top Model”. W poprzedniej edycji uczestnicy również otrzymali nietuzinkowe wyzwanie. Najlepiej sprostali mu Arek Pydych i  Dominika Wysocka, która okazała się także zwyciężczynią 10. edycji tego znanego formatu. 5 października będziemy mogli ją zobaczyć w „Dzień Dobry TVN”, w felietonie realizowanym z marką Orbit®.  
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Informacja Prasowa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 3 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »