Rozrywka i wypoczynek » Sport

Udane Święto Niepodległości w H2Ostróg

Udane Święto Niepodległości w H2Ostróg
Zobacz więcej zdjęć »
Zorganizowane 11 listopada zajęcia w aquaparku H2Ostróg cieszyły się sporym zainteresowaniem. Dzieci i dorośli chętnie uczestniczyli w wyścigach na ślizgaczach, zjeżdżalniach i torze przeszkód oraz szkolili techniki pływania pod okiem doświadczonego instruktora.

We wtorek, 11 listopada w aquaparku H2Ostróg odbyły się gry i zabawy z okazji Święta Niepodległości. Od godziny 10.00 wszyscy chętni użytkownicy pływalni mogli uczestniczyć w konkursach i zabawach, jakie odbywały się na terenie obiektu. W wyścigach na ślizgaczach, zjeżdżalniach, torze przeszkód wzięło udział ponad 100 osób, w wieku od 2 do 44 lat. Każdy z uczestników otrzymał słodki upominek, a najlepszych nagrodzono firmową koszulką i czapeczką z logiem raciborskiego aquaparku.

Oprócz wodnych konkursów w południe odbywały się lekcje pływania dla najmłodszych. Podczas godzinnych zajęć z instruktorem dzieci mogły podszkolić techniki pływania. Po zajęciach przygotowano ćwiczenia animacyjne z wykorzystaniem wodnych zabawek, m.in.: makaroników, deseczek czy piłek. - 11 listopada możemy uznać za kolejny udany dzień w H2Ostróg. Za każdym razem wodne atrakcje cieszą się sporym zainteresowaniem, co przekonuje nas, aby organizować częściej podobne atrakcje - podsumowuje Marcin Polowczyk, inspektor ds. sportu i organizacji imprez rekreacyjno-sportowych w OSiR Racibórz.   


***

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

H2Ostróg:
Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to niespełna 60-tysięczne miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami.  Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Kontakt:
Aleksandra Dik

aleksandradik@adventure.media.pl
tel. + 48 604 231 738, 32 724 28 84
Adventure Media s.c.
ul. S. Batorego 7, III p., 47-400 RacibórzRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »