Rozrywka i wypoczynek » Sport

UNIA CIECHANÓW I IRSIE DO JEDNEJ GRAJĄ BRAMKI

UNIA CIECHANÓW I IRSIE DO JEDNEJ GRAJĄ BRAMKI
Zobacz więcej zdjęć »
Z radością ogłaszamy, że kolejny klub nawiązał współpracę z Instytutem Rozwoju Sportu i Edukacji. Cieszymy się, że w tym gronie jest Unia Ciechanowiec. Pierwszy wspólny projekt za nami, przed nami wiele innych, nowych przedsięwzięć.

Celem tego porozumienia partnerskiego będą działania w zakresie promocji sportu, przede wszystkim piłki nożnej, organizacja w partnerstwie imprez sportowo-rekreacyjnych, szkoleń i konferencji, realizacja projektów, a także innych wspólnych działań promujących aktywność fizyczną dzieci, młodzieży i dorosłych.
Pierwszym wydarzeniem, w którym wspólnie uczestniczyliśmy był europejski projekt Erasmus+Youth Exchange pt. Check M.A.T.E. Grupa młodych ludzi z kilku krajów Europy spotkała się we włoskiej Vicenzie w dniach 12-21.09.2019r. Łącznie w projekcie wzięło udział 27 osób - po 6 z Litwy i Polski, 7 z Włoch - gospodarza spotkania, oraz po 4 z Węgier i Grecji. Z Polski udział wzięła grupa młodych ludzi z Białegostoku, Płocka, Łodzi, Poznania, a Ciechanowiec i Klub Unii Ciechanów reprezentował zawodnik - Marcin Kamiński. Najważniejszym celem projektu było stworzenie wspólnie nowej gry - po kilku dniach pracy międzynarodowa grupa młodych ludzi zaprezentowała ciekawą grę ruchową, która została nazwana CheckMate game.

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji reprezentował dr Bartosz Prabucki- ekspert d/s Sportów Tradycyjnych.


Zapraszamy na nasza stronę internetową www.sportinstytut.pl oraz do współpracy w unikalnym sportowym projekcie www.traditionalsports.org

Kontakt:
Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji w Warszawie
Dział Public Relations
Patrycja Jaksim
pjakimm@sportinstytut.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »