Dom » Budownictwo

Unibep generalnym wykonawcą osiedla NeoVillage

W wyniku ogłoszonego przetargu, spółka deweloperska Neocity wybrała generalnego wykonawcę inwestycji NeoVillage. Realizacją osiedla, które powstanie na warszawskim Ursusie, zajmie się firma Unibep. W ramach projektu powstanie również lokalne biuro sprzedaży Neocity.

Zakładany termin oddania osiedla NeoVillage to I kwartał 2013 roku. Ten kolejny warszawski projekt Neocity będzie zlokalizowany na Ursusie, na ulicy Konotopskiej. Ceny zaproponowane przez dewelopera rozpoczynają się od 5780 zł za m2. 146 mieszkań, które powstaną na osiedlu, będzie dostępnych w ramach nowego limitu programu „Rodzina na swoim".

Wybór zaufanego wykonawcy, jakim jest firma Unibep, jest bardzo ważny z punktu widzenia terminowej realizacji zaplanowanych etapów. Nasi klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w ramach osiedla NeoVillage mogą być pewni, że zostanie ono oddane do użytku zgodnie z planem - podsumowuje Dror Dory Kerem, Dyrektor Zarządzający Neocity.

Cieszymy się z faktu, że Neocity postanowiło powierzyć realizację osiedla NeoVillage właśnie nam. Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych pozwoli sprostać wszelkim wymaganiom jakie stawia przed nami ten projekt. Jest to dla nas bardzo ważna sprawa. Wiemy, że byliśmy sprawdzani zarówno od strony jakości realizacji, jak też i współpracy z klientami - komentuje Jan Mikołuszko, Prezes Unibep.
Więcej szczegółów na temat inwestycji dewelopera Neocity jest dostępne na stronie www.neocity.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »