Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Unikalna, dwustronna PODUSZKA hybrydowa SEALY HYBRID – hybrydowe połączenie technologii

Unikalna, dwustronna PODUSZKA hybrydowa SEALY HYBRID – hybrydowe połączenie technologii
Zobacz więcej zdjęć »
Hybrydowa, hipoalergiczna poduszka Sealy Hybrid to wyjątkowa dwustronna poduszka dla alergików oraz wszystkich osób ceniących komfort i doskonałą jakość snu. Statystyczny człowiek w ciągu całego życia poświęca na sen aż 26 lat, warto zatem zadbać, by czas ten mijał komfortowo.

Poduszka Sealy Hybrid jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji komfortowych materaców hybrydowych Sealy.

Poduszka Sealy Hybrid to dwustronna poduszka hybrydowa będąca doskonałą alternatywą dla tradycyjnych poduszek wypełnionych pierzem lub puchem. Posiada wyjątkowe, nowoczesne wypełnienie, składające się z dwóch super wygodnych, spójnych części zapewniających możliwość użytkowania poduszki z obu stron. Każda z nich jest inna, ale obie zapewniają wysoki poziom komfortu. Jedna strona poduszki zrobiona została z zaawansowanej technologicznie pianki wiskoelastycznej, natomiast drugą wypełnia nowoczesne włókno, będące świetną alternatywą dla puchu.

Pokrowiec poduszki Sealy Hybrid wykonano z jedwabistego, miękkiego, pikowanego materiału, z elegancką satynową lamówką w odcieniach koloru niebieskiego. Pokrowiec ten można bez problemu ściągnąć i wyprać w pralce mechanicznej (w temperaturze do 60°C).

            Poduszka Sealy Hybrid jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, lecz również bezpieczna dla alergików. Najwyższa jakość materiałów i unikalna technologia są gwarantem bezpieczeństwa hipoalergicznego. Dzięki temu odpoczynek na poduszce Sealy Hybrid jest nie tylko przyjemny, lecz także zdrowy.

Poduszka Sealy Hybrid marki Sealy dostępna jest w standardowej wielkości 70 cm x 50 cm.

 

www.sealy.com

 

Marka: Sealy

Wielkość: 70 cm x 50 cm

Cena:  399 zł.

www.sealy.com

 

*O SEALY - PONAD 100LAT DOŚWIADCZENIA W PROJEKTOWANIU I WYTWARZANIU MATERACÓW.

Wszystko zaczęło się w 1881r. w miasteczku Sealy, w stanie Teksas w USA, gdzie Daniel Haynes, który zajmował się przetwórstwem bawełny, dostał zlecenie na wypełniany nią materac. Po pierwszym zamówieniu, wkrótce pojawiły się kolejne -  jego biznes bardzo szybko się rozrastał. Efektem rozwoju było wiele innowacji i patentów, wśród których była m.in. odziarniarka do bawełny. Piętnaście lat później, Daniel Haynes sprzedał swoje patenty firmie z Teksasu, która utworzyła markę Sealy. To właśnie wtedy, Earl Edwards ukuł słynny slogan „Spanie na Sealy jest jak spanie na chmurce”.  Materace Sealy stały się narodowym fenomenem Ameryki. Do 1920r. , Sealy posiadała 23 manufaktury w wielu regionach kraju. Nawet w obliczu Wielkiego kryzysu, firma nie tylko nie miała problemów, ale wprowadzała na rynek coraz to nowe produkty. Swoją misję zwiększania dbałości o komfort snu Sealy kontynuowała przez dziesięciolecia. Następnym milowym krokiem w rozwoju było wprowadzenie w Stanach Zjednoczonych materaców Sealy Posturpedic. Sealy stała się pierwszą firmą produkującą materace, która wprowadziła i wypromowała podwójne łóżko! W dbałości o komfort i zdrowie stworzyła też Radę Doradztwa Ortopedycznego, ulepszyła technologię sprężyn w materacach i w skrzyniach ze sprężynami bonellowymi (tzw. box spring), opatentowała przełomowe technologie takie jak 'Posture Channels' czy wkładki podpierające stworzone po to, aby redukować nacisk, który powoduje zaburzenia podczas snu. Lista udoskonaleń i patentów jest bardzo długa, a Sealy po dziś dzień kontynuuje te działania. Materace Sealy są obecnie sprzedawane w ponad 60 krajach – od ponad trzech dekad, Sealy wspiera ludzi na całym świecie.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »