Gospodarka » Żywność

Unikatowa illy przeciwko nietolerancji

Unikatowa illy przeciwko nietolerancji
Zobacz więcej zdjęć »
illy po raz kolejny zaskakuje pomysłowością i innowacyjnością swoich opakowań limitowanej edycji LOVE DIFFERENCE.

Twórcy kawy illy konsekwentnie wyznają maksymę, że oprócz wrażeń smakowych kawa, może być także źródłem przeżyć artystycznych. Dlatego też nowe puszki z limitowanej serii Love Difference zostały zaprojektowane przez artystów działających w Fundacji Pistoletto, która to ma na celu budować most porozumień między różnymi kulturami, religiami oraz językami krajów Morza Śródziemnego. Bogactwo kolorów opakowań odzwierciedla różnorodność oraz zderzenie kultur basenu Morza Śródziemnego, skąd wywodzi się także marka illy.

Nowe limitowane puszki można już kupić w Polsce. Oferowane są dwóch wersjach LOVE DIFFERENCE GRAFFITTI oraz LOVE DIFFERENCE MEDITTERANO. Limitowana puszka illy to nie tylko doskonała kawa, ale także gratka dla koneserów kolekcjonujących te wyjątkowe opakowania. Każda z puszek kryje w sobie 250 gramów doskonałej kawy, a kosztuje około 40 zł.

Dystrybutorem illy w Polsce jest firma NORTH COAST www.northcoast.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »