Firma » Biznes

Unit4 prezentuje wyniki globalnego badania efektywności

Unit4 prezentuje wyniki globalnego badania efektywności
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Unit4, światowy lider w dostarczaniu rozwiązań IT dla biznesu, zleciła agencji DJS Research przeprowadzenie niezależnego badania produktywności na grupie 1505 pracowników biurowych z 11 krajów na całym świecie. Badanie zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2017 roku.

Główne wnioski z badania:
  • Wielu pracowników nadal poświęca za dużo czasu na wykonywanie zadań administracyjnych, co powoduje straty w światowym sektorze usługowym sięgające 5 bln USD. 
  • Trzy czwarte badanych wierzy, że wprowadzenie nowych technologii do firmy pomoże im zwiększyć własną produktywność.

Firma Unit4 zleciła badanie aby sprawdzić ile czasu pracownicy w biurach poświęcają na realizację swoich podstawowych obowiązków. Wyniki pokazały, że w krajach objętych badaniem pracownicy biurowi spędzają średnio 552 godziny rocznie na wykonywaniu administracyjnych bądź powtarzalnych zadań, niezwiązanych z ich podstawowymi obowiązkami - to równowartość 69 dni roboczych, czyli ok. jednej trzeciej roku pracy. Koszt tej utraty produktywności dla sektora usługowego w 11 badanych krajach przekracza 5 bln USD rocznie. Największe koszty administracyjne ponoszą Stany Zjednoczone (2,87 bln USD), a najmniejsze Singapur (26,3 mld USD).
 
Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/ecm/unit4_prezentuje_wyniki_globalnego_badania_efektywnosci.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »