Technologie » Komputery

UNIT4 TETA wyróżniona za innowacyjność

UNIT4 TETA wyróżniona za innowacyjność
Zobacz więcej zdjęć »
Wrocławski producent systemów informatycznych uzyskał opinię o innowacyjności pakietu TETA Constellation i TETA Galactica od Politechniki Wrocławskiej.

Zgodnie z wymogiem stawianym przez Ministerstwo Gospodarki opinia o innowacyjności technologii jest dowodem na to, iż inwestycja proponowana przez przedsiębiorcę zakłada transfer lub zastosowanie nowoczesnej technologii, dającej w efekcie nowy produkt lub proces. W sporządzonej opinii, Instytut Informatyki, Automatyki i Robotyki Politechniki Wrocławskiej powołuje się na wiele nowatorskich cech systemów UNIT4 TETA.

 

Pakiet ERP TETA Constellation wyróżnia m.in. mechanizm workflow służący przede wszystkim do automatyzacji procesów biznesowych, czy warstwa w architekturze systemu TETA Orbita, która umożliwia tworzenie własnych elementów funkcjonalnych. W TETA Galactica, pakiecie którego premierę zaplanowano na kwiecień 2012, UNIT4 TETA zastosuje mi. in. nowatorską technologię Silverlight, która np. minimalizuje liczby pobieranych i wysyłanych danych oraz udostępnia bogate możliwości funkcjonalne związane z interfejsem użytkownika. Dodatkowo należy wspomnieć o możliwościach stosowania składników takich jak  webparty oraz dashboardy, które dają użytkownikom swobodę w zarządzaniu wyglądem strony (głównie elementami funkcjonalnymi jakie znajdują się na stronie). 

Opinia świadczy zarówno o zaawansowaniu technologicznym naszych systemów oraz ich nowoczesności. Potwierdza, że wpływają one na poprawę konkurencyjności przedsiębiorstw między innymi poprzez ogólną redukcję kosztów utrzymania systemu (Total Cost of Ownership - TCO), podnoszą poziom innowacyjności przedsiębiorstw oraz dostosowują firmy do prawodawstwa unijnego. – mówi Tomasz Dobrzański, Dyrektor produktowy w UNIT4 TETA Należy podkreślić, że technologiczna innowacyjność pakietu ERP TETA Constellation i TETA Galactica, udokumentowana opinią Politechniki Wrocławskiej, w pełni spełnia warunki uzyskania ulgi na inwestycje technologiczne, o których mowa w ustawach podatkowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UNIT4 TETA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »