Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Upiększające zabiegi na rzęsy, które najczęściej wybierają kobiety

Upiększające zabiegi na rzęsy, które najczęściej wybierają kobiety
Zobacz więcej zdjęć »
Olśniewać samym tylko spojrzeniem – to marzenie wielu kobiet. Czas przejrzeć najpopularniejsze zabiegi na rzęsy (zarówno te profesjonalne, jak i domowe), które mogą przybliżyć nas do osiągnięcia tego celu.

Jest wiele sposobów na podkreślenie i uwydatnienie rzęs. Tak naprawdę tylko od nas zależy, na co się zdecydujemy. Wybór zależy od takich kwestii, jak przeznaczony na ten cel budżet oraz efekty, jakich oczekujemy. Nie u każdego skuteczny będzie olejek rycynowy. Tak samo, jak nie każdemu będzie odpowiadało przedłużanie rzęs w salonie kosmetycznym.

Nie mniej jednak warto znać wszystkie opcje, żeby wybrać tę, która nam najbardziej odpowiada. Zwłaszcza że wybór jest całkiem spory.

Henna rzęs – to całkiem fajne rozwiązanie, kiedy zależy nam na przyciemnieniu rzęs, które z natury są gęste i długie. Zabieg możemy wykonać w salonie kosmetycznym lub w domu.

Trwała na rzęsy – również ma na celu podkreślenie naturalnego piękna rzęs, dlatego jest dobrą opcją wyłącznie dla osób, które nie mają krótkich, cienkich i osłabionych rzęs. To zabieg kosmetyczny, który wykonuje się, aby trwale podkręcić rzęsy, dzięki czemu wydaje się ich optycznie więcej. To dobra alternatywa, jeśli męczy nas używanie zalotki.

Lifting rzęs – łączy w sobie oba te zabiegi: jednocześnie przyciemnia, rewitalizuje i podkręca rzęsy. Wykonuje się go w gabinecie kosmetycznym, ponieważ wymaga użycia odpowiednich preparatów i nawinięcia rzęs na miniaturowe wałki.

Przedłużanie rzęs – to natomiast opcja dla osób, którym zależy na maksymalnie wydłużonych, zagęszczonych i przyciemnionych rzęsach. Tym razem nie działamy na naturalne włoski, ale przyklejamy do nich sztuczne rzęsy lub ich całe kępki. To również zabieg wykonywany w salonie kosmetycznym, który wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami – niewłaściwie wykonany lub zbyt często powtarzany przyczynia się do osłabiania i wypadania rzęs.

Odżywka do rzęs – jest zdecydowanie najlepszą opcją, jeśli chodzi o domowe metody pielęgnacji rzęs. Regularne stosowanie dobrej jakości serum to sposób nie tylko na przywrócenie rzęsom zdrowia, ale również przyspieszenie ich wzrostu, zagęszczenie, uelastycznienie i podkreślenie naturalnego koloru. Co ciekawe, wystarczy kilka tygodni codziennej aplikacji odżywki, aby osiągnąć wszystko to, co dają wymienione wyżej zabiegi na rzęsy: przyciemnienie, podkręcenie, zrewitalizowanie i przedłużenie. Przy tym jest to całkowicie naturalny zabieg.

Olejki do rzęs – to alternatywna wersja naturalnych zabiegów pielęgnujących. Najpopularniejszy olejek na porost rzęs to olej rycynowy, ale trzeba wiedzieć, że efekty olejowania są dużo słabsze niż rezultaty uzyskane dzięki kosmetykom.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »