Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

URGO na pęknięcia skóry

URGO na pęknięcia skóry
Zobacz więcej zdjęć »
17% osób powyżej 15. roku życia cierpi na pęknięcia skóry co najmniej 2 razy w roku. 75% regularnie cierpi na pęknięcia skóry.

W przeciwieństwie do zwykłego kremu, URGO zapobiega ponownemu otwarciu się pęknięć i drobnych ran już po pierwszej aplikacji. Preparat tworzy oryginalną formułę (technologia filmożelu®), która stwarza korzystne warunki dla jej regeneracji. URGO Na pęknięcia skóry zapewnia natychmiastowe innowacyjne rozwiązanie- wygodne i dyskretne!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

URGO na pęknięcia skóry w ciągu 10 sekund po zastosowaniu tworzy na skórze przezroczysty, elastyczny, półprzepuszczalny film, który:

  • chroni ranę od czynników zewnętrznych
  • łagodzi ból
  • zapobiega ponownemu otwarciu się pęknięć i drobnych ran
  • przyspiesza gojenie
  • jest wodoodporny

Technologia filmożelu®, zastosowana w preparacie firmy URGO, to innowacja w leczeniu pęknięć skóry. Produkt URGO z filmożelem® skutecznie leczy powstałe zmiany, ale też zapobiega ponownemu otwarciu się pęknięć skóry i drobnych ran.

URGO Na pęknięcia skóry zaleca się stosować 2-3 razy dziennie aż do całkowitego wygojenia. Produkt ma postać płynnego plastra ochronnego, a szpatułka pozwala nałożyć produkt bardzo dokładnie, bez względu na to, gdzie pojawiło się pęknięcie.

Opakowanie 3,25 ml = 40 aplikacji

CENA: 29

Produkty URGO dostępne są w aptekach na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marta.skibinska@efektpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »