Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

URGO na uszkodzone paznokcie

URGO na uszkodzone paznokcie
Zobacz więcej zdjęć »
1 dorosły na 10 cierpi z powodu uszkodzonych paznokci! Bardzo niewielu się leczy.

Chore paznokcie mają często nieestetyczny wygląd- biały lub żółtawy kolor, są też łamliwe, zgrubiałe i chropowate. Dlatego im wcześniej zadbamy o prawidłową kurację paznokci, tym szybciej zahamujemy rozwój uszkodzenia, przywracając im zdrowy wygląd! Preparat stosuje się na żółte, twarde, rozdwajające się lub kruche paznokcie. URGO tworzy ochronny film (technologia filmożelu®), który chroni powierzchnię paznokcia przed czynnikami mikrobiologicznymi, fizycznymi oraz chemicznymi. URGO Na uszkodzone paznokcie zawiera m.in. polimer pochodzenia naturalnego, który wnika w głąb paznokcia       i stabilizuje jego strukturę, sprzyjając wzrostowi zdrowego, odbudowanego i osłoniętego paznokcia. Innowacyjna receptura zawierająca hydropropylochitosan, etanol, wodę destylowaną, pirokton olaminy (Octopirox®) - jest gwarancją skuteczności.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jak to działa?

URGO Na uszkodzone paznokcie w ciągu 10 sekund po zastosowaniu tworzy na paznokciu przezroczysty, elastyczny, półprzepuszczalny film, który:

  • szybko wnika w strukturę paznokcia
  • regeneruje
  • odkaża
  • chroni paznokieć przed czynnikami zewnętrznymi

Wyniki kuracji za pomocą URGO Na uszkodzone paznokcie będą widoczne wraz ze wzrostem paznokcia. Im wcześniej rozpocznie się stosowanie produktu, tym szybciej uszkodzenie zniknie!

Kuracja przebiega w dwóch etapach:

1. rozwój uszkodzenia paznokcia jest zahamowany.

2. paznokieć rośnie i dzięki temu uszkodzona strefa przesuwa się do przodu, następnie, przy regularnym obcinaniu paznokci, zostanie ona ścięta.

Sposób użycia

URGO Na uszkodzone paznokcie stosuje się w bardzo prosty sposób- codziennie na oczyszczone i suche paznokcie.

  • pędzelek pozwala na idealne nałożenie produktu na powierzchnię paznokcia, skórę wokół oraz pod zakończenie płytki paznokciowej,
  • nałożony film jest niewidoczny, bezzapachowy i szybko schnie,
  • do usunięcia produktu nie potrzeba pilniczka ani zmywacza do paznokci,
  • preparat jest rozpuszczalny w wodzie, dlatego powinien być nakładany po kąpieli, przed snem, aby mógł jak najdłużej pozostać na paznokciach.

URGO Na uszkodzone paznokcie nie jest lakierem. Można nałożyć na ochronną warstwę produktu kolorowy lakier do paznokci. Nie należy jednak zapomnieć zmyć lakier przed kolejnym nałożeniem preparatu URGO.

Opakowanie - 400 aplikacji.

CENA: 49 zł                                                              

Produkty URGO dostępne są w aptekach na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marta.skibinska@efektpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »