Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Urodzinowa metamorfoza w Galerii Grafitt

Urodzinowa metamorfoza w Galerii Grafitt
Zobacz więcej zdjęć »
Miesiąc atrakcji – tak zapowiada się listopad w Galerii Grafitt, która świętuje swoje 11. urodziny. Jubileuszowa impreza będzie przebiegała pod znakiem mody i koszykówki.

Galeria Grafitt to jedno z pierwszych centrów handlowych, które powstało w Zielonej Górze.  Położone w samy sercu miasta, przy głównej ulicy, od lat jest stałym miejscem spotkań zielonogórzan. – Podczas naszej jedenastoletniej działalności stworzyliśmy miejsce, kojarzące się z usługami i produktami najwyższej jakości i markami premium – mówi Elżbieta Jarząbek, właścicielka Galerii Grafitt. Z okazji 11. urodzin galeria przygotowała moc atrakcji oraz internetowy konkurs.

Na portalu społecznościowym Facebook Galeria Grafitt uruchomiła konkurs. Urodzinowa metamorfoza potrwa do 15 listopada. Aby wziąć w niej udział wystarczy wejść na fanpage galerii i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: dlaczego lubisz robić zakupy w Galerii Grafit. Nagrody są naprawdę atrakcyjne. Wygrać można poradę stylistki, która doradzi jak przygotować indywidualną kreację, nadającą codziennym stylizacjom nutę niepowtarzalności. Dodatkowo sympatycy Stelmet BC Zielona Góra mogą zyskać piłkę z autografami całej drużyny. A jako trzecią nagrodę galeria ufundowała miesięczny abonament na parking w Galerii Grafitt.

Obchody 11. urodzin zostaną zwieńczone Dniem Urodzinowych Rabatów. Specjalnie dla klientów, którzy zrobią zakupy 20 listopada Galeria Grafitt przygotowała rabaty oraz trzydniowe karnety do klubu fitness Fabryka Formy. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redaktor naczelny portalu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »