Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Urodziny Parku Wodnego Koszalin

Urodziny Parku Wodnego Koszalin
Zobacz więcej zdjęć »
Nieskończona ilość atrakcji, niespodzianek i wodnych przygód, tak w skrócie opisać można zbliżające się pierwsze urodziny Parku Wodnego Koszalin. Tego dnia na klientów aquaparku czeka mnóstwo niespodzianek i świetna zabawa. Obecny będzie także Patrol Eska Summer City.

Dokładnie rok temu, 31 lipca odbyło się uroczyste otwarcie Parku Wodnego Koszalin. Już niebawem koszaliński aquapark obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. W związku z tak piękną okazją, przygotowano dla odwiedzających, weekend pełen wrażeń. W piątek, 29 lipca klienci będą mogli korzystać z Parku Wodnego Koszalin w atrakcyjnych cenach. W sobotę, 30 lipca przewidziano nocne pływanie i Latino Pool Party. Natomiast 31 lipca, odbędą się urodziny aquaparku.

W niedzielę, punktualnie o 12:00 rozpocznie się świetna zabawa, a na gości aquaparku czekać będzie przepyszny tort. Natomiast dla szczęśliwców, którzy tego dnia, czyli 31 lipca, również obchodzą swoje urodziny Park Wodny Koszalin przygotował prezent: 3 godzinny pobyt w strefie rekreacji za 0zł !!!

Po uroczystym rozpoczęciu przyjdzie czas na wspaniałą zabawę. Miłośnicy wodnych przygód, będą mieć okazję wzięcia udziału w rodzinnej piłce wodnej. Odbędą się również zajęcia z Aqua Zumby i zawody na najszybszy zjazd ze zjeżdżalni w dwóch konkurencjach, dla dzieci i dla dorosłych. Najlepsi zawodnicy nagrodzeni zostaną medalami, dyplomami, voucherami do Parku Wodnego i słodkimi upominkami. Dla milusińskich przygotowano także warsztaty mega baniek i wiele innych atrakcji.

W programie przewidziano także hydrocycling, czyli jazdę na rowerze stacjonarnym umieszczonym pod powierzchnią wody. W basenie sportowym odbędzie się wyścig surfera, czyli coś dla osób lubiących wysiłek i zdrową rywalizację. Zawody są o tyle kuszące, że pierwsze miejsce otrzyma niesamowite upominki od firmy Decathlon, a mianowicie maskę easybreth oraz piankę i bodyboard do pływania. 

To jednak nie wszystkie atrakcje z nagrodami, przygotowane tego dnia dla klientów. W trakcie niedzielnego wydarzenia odbędzie się min. Urodzinowe szukanie prezentów oraz konkursy z Eska Summer City. Dla  szczęśliwców przewidziano mnóstwo niespodzianek i ciekawych nagród, a jedna z nich to samochód na weekend marki Toyota (Auris) ufundowana od firmy Toyota Jankowscy.

Serdecznie zapraszamy do świętowania z nami pierwszych urodzin Parku Wodnego Koszalin!

W programie:

Rodzinna piłka wodna

Zajęcia z Aqua Zumby 

Warsztaty mega baniek

Hydrocycling 

Konkurs - najszybszy zjazd ze zjeżdżalni dla dzieci oraz najszybszy zjazd ze zjeżdżalni dla dorosłych

Wyścig Surfera 

i wiele innych atrakcji


* * *

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie,  zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.  


***
KONTAKT:

Park Wodny Koszalin

www.aquapark.koszalin.pl

Kontakt dla mediów:

Aleksandra Dik

aleksandradik@adventure.media.pl

tel: 604 231 738

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84

fax 32 417 01 70


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »