Społeczeństwo » Społeczeństwo

Urządzenia dezynfekujące Lena Lighting pierwszymi produktami w Polsce z atestem GMBU

Urządzenia dezynfekujące Lena Lighting pierwszymi produktami w Polsce z atestem GMBU
Zobacz więcej zdjęć »
UV-C Sterilon Max Pro 1200 oraz 800 dezynfekujące powietrze zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez wiodącego polskiego producenta oświetlenia Lena Lighting. Urządzenia wspierające walkę z niebezpiecznymi wirusami, bakteriami i grzybami otrzymały certyfikaty niemieckiego Instytutu GMBU.

W czasie pandemii na rynku pojawiło się wiele produktów mających wspierać walkę z koronawirusem. Jednym z nich była seria lamp do dezynfekcji powietrza od Lena Lighting. UV-C Sterilon Max Pro 1200 i Max Pro 800 zapewniają co najmniej 99,8% neutralizacji wirusów, grzybów i bakterii przenoszonych drogą powietrzną i kropelkową, w tym patogeny wywołujące Covid-19, małpią ospę, grypę, rotawirusy i adenowirusy. Urządzenia zostały przebadane zgodnie z wymogami normy DIN/TS 67506 przez niezależny niemiecki instytut Gesellschaft zur Förderung von Medizin-, Bio- und Umwelttechnologien e.V i otrzymały certyfikaty bezpieczeństwa. Lampy z linii UV-C Sterilon Max Pro to pierwsze produkty w kraju posiadające ten atest.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Jesteśmy dumni, że szanowany instytut GMBU z Niemiec przyznał naszym urządzeniom certyfikat bezpieczeństwa, poświadczający ich skuteczność, wydajność oraz bezpieczeństwo użytkowania. To dla nas potwierdzenie, że nasze produkty przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa w wielu placówkach nie tylko medycznych, edukacyjnych i komercyjnych w Polsce i za granicą. Stosując je można bezpiecznie dezynfekować pomieszczenia w obecności ludzi. Umożliwia to ich konstrukcja, która blokuje światło UV-C przed wydostaniem się na zewnątrz lampy. – wyjaśnia Piotr Janiga Dyrektor Działu Medycznego.

Dezynfekcja przepływowa to proces, który bazuje na naświetlaniu promieniami UV-C. Dzięki stymulowanej w lampie cyrkulacji powietrze przechodzi przez komorę dezynfekcyjną, gdzie zostaje oczyszczone, a następnie wyparte do pomieszczenia. Urządzenie idealnie sprawdza się więc w miejscach często uczęszczanych, w szczególności zaś w obiektach, gdzie powstają skupiska osób chorych, takich jak szpitale, przychodnie i kliniki. Jego działanie zabezpiecza przez zakażeniem niebezpiecznymi patogenami.

Lampy z rodziny UV-C Sterilon Max Pro posiadają znakomite parametry, które zapewniają płynną regulację przepływu powietrza od 500 m³/h do 1200 m³/h. Urządzenia są niezwykle ciche, dzięki czemu bez przeszkód mogą pracować w tle. Natężenie głośności przy minimalnym przepływie powietrza to 31 dB, z kolei przy przepływie 1000m³/h zaledwie 37 db. Przy tym żywotność źródła światła wynosi 9000 h. Lampy wyposażone zostały w licznik czasu pracy służący do sygnalizacji zużycia świetlówek UV-C, czujnik zawartości CO2 w pomieszczeniu oraz wskaźnik temperatury i wilgotności powietrza. Produkt może również zyskać na życzenie klienta dedykowaną grafikę.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://lenalighting.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1JO32_z59gIV3QCiAx1EawGfEAAYASAAEgL8ufD_BwE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »