Technologie » Internet

USG FLEX – najnowsza seria zapór sieciowych od Zyxela

USG FLEX – najnowsza seria zapór sieciowych od Zyxela
Zobacz więcej zdjęć »
Zapory sieciowe USG FLEX zapewniają większą wydajność i funkcjonalność przy elastycznych opcjach licencjonowania.

Dedykowana małym i średnim firmom seria zapór pomaga zapewnić ciągłość prowadznia biznesu poprzez zabezpieczenie danych sieciowych i umożliwienie pracownikom zdalnego dostępu do zasobów firmowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguPraca zdalna stała się dla wielu firm nową normą, zwiększając przy tym ich potrzeby związane z mobilnością, łącznością i cyberbezpieczeństwem.

Zyxel, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, wprowadza na rynek USG FLEX, najnowszą serię zapór sieciowych średniej klasy zaprojektowanych dla małych i średnich firm (MŚP).

Nowe zapory sieciowe USG FLEX 100/200/500 posiadają większą moc sprzętową i programową, które podnoszą poziom bezpieczeństwa MŚP, zapewniając do 125 procent wydajności zapory sieciowej i do 500 procent wydajności przy włączonych zabezpieczeniach Unified Threat Management (UTM)*.

Zapory umożliwiają zdalny dostęp VPN, zarządzanie punktami dostępowymi Wi-Fi oraz kompleksowe funkcje hotspot.

Inteligentna ochrona przed zagrożeniami

Seria USG FLEX oferuje usługę Cloud Query, opartą na wieloźródłowej, stale rozwijającej się bazie danych umieszczonej w chmurze. Obejmuje ona miliardy próbek złośliwego oprogramowania z wiodących w branży źródeł zewnętrznych i zagrożeń zidentyfikowanych przez wszystkie inne zapory Zyxel na całym świecie. Zwiększa to wskaźnik wykrywania złośliwego oprogramowania. Algorytm oparty na sztucznej inteligencji klasyfikuje i oblicza poziom ważności każdego zagrożenia, identyfikując te najbardziej aktywne i pomaga podjąć odpowiednie środki zaradcze.

Seria USG FLEX została zaprojektowana z myślą o małych i średnich firmach, które znalazły się w nowej rzeczywistości biznesowej. Kompleksowa oferta rozwiązań zabezpieczających Zyxel zapewnia im elastyczność, moc i wydajność, których potrzebują, aby zabezpieczyć się w obliczu zmieniającego się krajobrazu cyberbezpieczeństwa - mówi Aleksander Styś, VAR Account Manager w Zyxel Communications.

Spełnienie wymagań dotyczących pracy zdalnej

USG FLEX zapewnia elastyczną i bezpieczną łączność VPN do sieci firmowej, w tym IPsec, SSL i L2TP, przez IPsec VPN. Zerowa konfiguracja zmniejsza obciążenie zespołu IT i umożliwia pracownikom szybkie dostosowanie się do pracy z domu. Wbudowany kontroler bezprzewodowych punktów dostępowych pozwala na zarządzanie siecią Wi-Fi bez konieczności zakupu dodatkowego urządzenia.

Elastyczne opcje licencji

Klienci, którzy chcą zaktualizować swój dotychczasowy sprzęt USG do USG FLEX, mogą przenosić swoje aktualne licencje USG na nowy sprzęt USG FLEX bez konieczności zakupu nowych licencji.

Licencje na aktywację funkcji zabezpieczających, takich jak filtrowanie stron internetowych, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem oraz usługa analityczna i raportowa Zyxel SecuReporter Premium można kupić osobno lub jako kompletny pakiet licencji bezpieczeństwa UTM. Dostępny jest również spersonalizowany pakiet licencji dla sektora usług.

*Na podstawie porównania z zaporami z serii USG. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od konfiguracji systemu, warunków sieciowych i aktywowanych aplikacji

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.melon@neuron.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »