Gospodarka » Żywność

Verbena Głóg - weź to sobie do serca

Verbena Głóg - weź to sobie do serca
Zobacz więcej zdjęć »
Czy wiesz jak mocne jest Twoje serce i jaka jest jego wydolność? W czasie, kiedy przeczytasz ten tekst przepompuje ono niemal całą krew w Twoim organizmie.

To właśnie nieustanna praca serca napędza nas i pozwala cieszyć się życiem. Zapominamy jednak o tym i zdarza się, że w życiu codziennym mamy więcej skłonności do złych nawyków, niż do tych zdrowych, które pomagają prawidłowo funkcjonować naszemu sercu. Niezdrowy tryb życia często prowadzi do wielu zaburzeń i dysfunkcji w pracy serca. Do tego lekceważymy sygnały ostrzegawcze, które ono nam wysyła.

Serce do zdrowia

Postaraj się zmienić swoje przyzwyczajenia. Wzbogać codzienną dietę o kardioprotekcyjne flawonoidy, które wzmacniają i regulują pracę serca. Bogatym źródłem flawonoidów jest ekstrakt z owoców głogu. Ich dobroczynne dla serca działanie potwierdzone zostało wieloma badaniami naukowymi. "Głóg poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, obniża ciśnienie tętnicze krwi i zwiększa tolerancję wysiłku a także hamuje powstawanie blaszek miażdżycowych w tętnicach. Pomaga więc utrzymać serce w dobrej kondycji, co ma szczególne znaczenie dla osób doświadczających dolegliwości z nim związanych" - tłumaczy lek. med. Małgorzata Sikora-Frąc, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.

Zdrowie do serca

Z myślą o tych, którym zdrowie leży na sercu stworzono cukierki Verbena Głóg. Znajdziesz w nich wyciąg z owoców głogu zawierający dobroczynne dla serca flawonoidy. Uzupełnieniem receptury są wzmacniające organizm ekstrakty z hibiskusa i pokrzywy. Cukierki Verbena nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy konserwantów, a obecne w nich ziołowe wyciągi pozyskiwane są z roślin uprawianych w najczystszych ekologicznie górskich regionach. Unikalny zestaw ziół wzbogaca słodką przyjemność cukierków Verbena Głóg o wartościowe składniki korzystnie wpływające na nasze dobre samopoczucie. Zdrowy styl życia może mieć teraz wyjątkowo pyszny smak cukierków Verbena.

Ciesz się słodyczą cukierków Verbena - zawsze, kiedy masz ochotę na słodką przyjemność, weź je sobie do serca.

Cena: 2,20 zł / 60g
www.verbena.biz

Dystrybutorem cukierków Verbena jest I.D.C. Polonia - wyłączny przedstawiciel największego słowackiego producenta słodyczy I.D.C. Holding, a.s.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cappuccino PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »