Technologie » Komputery

Vienna Insurance Group Polska wybiera Doxis4

Vienna Insurance Group Polska wybiera Doxis4
Zobacz więcej zdjęć »
SER Group i jej Złoty Partner PRIMARIS w drodze przetargu pozyskały Vienna Insurance Group jako nowego klienta w Polsce. Stworzony przez SER Group System Doxis4 zostanie wdrożony jako ogólnopolska platforma usługowa do zarządzania treścią w przedsiębiorstwie.

 W ramach kompleksowej strategii cyfryzacji Vienna Insurance Group, przepływ informacji i workflow w należących do niej polskich firmach Compensa Life, Compensa Non-Life i InterRisk zostaną ujednolicone.


W ramach całościowego projektu digitalizacji, Vienna Insurance Group Polska opiera się na wieloletnim doświadczeniu SER w zakresie przetwarzania wszystkich dokumentów za pomocą systemu Doxis4. Projekt realizowany wspólnie przez SER i PRIMARIS, obejmuje masową cyfryzację dokumentów papierowych, centralne repozytorium, dedykowane rozwiązania resortowe oraz przeprojektowanie i cyfryzację już istniejących procedur. Ponadto, integracja Doxis4 z istniejącym środowiskiem IT jest zasadniczym aspektem projektu. 

Czytaj calosc tutaj: https://www.erp-view.pl/ecm/vienna_insurance_group_polska_wybiera_doxis4.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »