Technologie » Komputery

VIII Forum BMC w Warszawie - spotkanie na szczycie biznesu i informatyki

VIII Forum BMC w Warszawie - spotkanie na szczycie biznesu i informatyki
Zobacz więcej zdjęć »
W dniu 6 października 2009 r., w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się VIII Forum BMC Software. Konferencja gromadzi corocznie ponad 200 osobową grupę szefów największych przedsiębiorstw, ich dyrektorów ds. informatyki i wysokospecjalizowanych pracowników pionów informatyki.

Efektywne wykorzystanie IT w procesie optymalizacji kosztów działania organizacji jest dzisiaj tematem numer jeden dla każdego przedsiębiorstwa i dlatego będzie tematem wiodącym tegorocznego Forum BMC.

W ramach strategii Business Service Management eksperci CompFort i BMC Software przedstawią najnowsze idee i rozwiązania oferowane w tym zakresie. Szczególną uwagę skupimy na problematyce automatyzacji i wirtualizacji, zarządzania usługami (w tym nowych możliwościach ITSM 7.5),  podniesienia efektywności wykorzystania CMDB dzięki Atrium Orchestration, a także zarządzania tożsamością i współpracy BSM i BMC Remedy.   Ważne miejsce zajmą prezentacje dokonanych wdrożeń i ich praktycznego funkcjonowania i współdziałania z innymi systemami w polskich przedsiębiorstwach i instytucjach (m.in. Raiffeisen Bank Polska SA, ING Bank Śląski SA).

Gośćmi specjalnymi tegorocznego Forum będą: twórca BMC Remedy - Doug Mueller, CTO w Service Management Business Unit w BMC Software. Pasjonat, wizjoner i popularyzator rozwiązań IT dla biznesu, odpowiedzialny za strategię rozwoju BSM oraz Luca Lazzaron, wiceprezes i dyrektor generalny BMC w regionie EMEA. Sesję plenarną poprowadzi Tomasz Kulisiewicz, analityk rynku informatycznego i komunikacji elektronicznej.
 
Organizatorem VIII Forum BMC Software jest CompFort Meridian Polska, BMC Software Solution Elite Partner. Rejestracja na stronie: www.bmc.com/poland/forum jest warunkiem bezpłatnego uczestnictwa.
Patronat medialny nad V Forum BMC objęły: Gazeta Bankowa i Computerworld.  

CompFort Meridian Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1 stycznia 1990 r. i zatrudnia ponad 110 osób, a w roku 2008 osiągnęła obroty przekraczające 95 milionów złotych. Jest dostawcą rozwiązań do zarządzania systemami informatycznymi, gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa, dostępności i wydajności. Firma od ponad 12 lat współpracuje z BMC Software mając najwyższy status Solution Elite Provider. Posiada również tytuł Platinum Partner firmy Symantec. Jest autoryzowanym przedstawicielem firm: Serena Software, Check Point Juniper Networks, RSA Security, Websense, Tufin Technologies, SafeStone, VeriSign, e-DMZ Security, Imperva oraz IBM w zakresie systemów zSeries i DB2.   Więcej informacji o CompFort Meridian Polska można znaleźć pod adresem: www.compfort.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »