Motoryzacja » Samochody

Volvo na Motor Show 2017 w Poznaniu

Volvo na Motor Show 2017 w Poznaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Poznańskie targi Motor Show 2017 były dla Volvo okazją, aby przed szeroką publicznością zaprezentować nowe wcielenie SUV-a XC60.


Targi Poznań Motor Show 2017 to największe targi motoryzacyjne w Polsce, a jednocześnie czwarte co do wielkości targi w Europie. Podczas tego wydarzenia, obowiązkowego dla każdego pasjonata motoryzacji, odbyła się polska premiera nowego Volvo XC60.

Do dyspozycji zwiedzających były aż 3 auta, w tym dwa w zupełnie nowym kolorze stworzonym z myślą o modelu XC60: Pine Grey i jedno w kolorze Inscription Crystal White Pearl. Podczas targów zaprezentowano także modeli z serii 90: S90, V90, V90 Cross Country oraz XC90.

Zwiedzających witała  maskotka stoiska: 2 metrowy łoś, symbolizujący skandynawskie pochodzenie marki.

Poznańskie targi motoryzacyjne to także była okazja do poznania szczegółów technologii hybrydowych napędów typu plug-in: zwiedzającym udostępniono podwozie hybrydowe, stosowane w nowych modelach Volvo. U podstawy tej konstrukcji leży zwarty, turbodoładowany silnik o czterech cylindrach. Uzupełniony o napęd elektryczny, kompresor mechaniczny i niski współczynnik tarcia daje maksimum mocy przy minimalnym zużyciu paliwa i niskiej emisji spalin.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »