Motoryzacja » Samochody

W CUK Ubezpieczenia do OC samochodu OC w życiu prywatnym za symboliczną złotówkę

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym nie jest ubezpieczeniem, po które Polacy sięgają w pierwszej kolejności. Warto się w nie jednak zaopatrzyć, zwłaszcza, że w tym miesiącu w ofercie CUK Ubezpieczenia do obowiązkowego OC pojazdu ochrona w życiu prywatnym to tylko 1 złoty.

OC samochodu jest najczęściej kupowanym ubezpieczeniem przez Polaków. Obowiązek zawierania tego rodzaju polisy reguluje ustawa.  Towarzystwa ubezpieczeniowe chcąc uatrakcyjnić ofertę do tego typu ubezpieczeń oferują atrakcyjne pakiety gwarantujące kompleksową ochronę. W czerwcu Generali do OC pojazdu proponuje OC w życiu prywatnym jedynie za złotówkę.  Pakiet obowiązkowego OC w Generali obejmuje zupełnie darmowe Assistance Standard. W jego skład wchodzi holowanie pojazdu po wypadku na terenie Polski oraz auto zastępcze. Dodatkowo oferowana jest darmowa Zielona Karta i brak udziałów własnych w szkodzie. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu- W czerwcu klienci kupując OC pojazdów od Generali mają okazje nabyć ubezpieczenie w życiu prywatnym jedynie za złotówkę. Chroni ono na przykład klienta w takich sytuacjach jak wyrządzona szkoda podczas jazdy rowerem czy hulajnogą. Co ważne, ubezpieczenie obejmuje nie tylko ubezpieczonego, ale również osoby najbliższe. W ramach OC pojazdów klient otrzymuje standardowy pakiet assistance z holowaniem i autem zastępczym. W przypadku szkody to właściciel pojazdu decyduje o sposobie jej likwidacji. Może wybrać autoryzowaną stacje obsługi, warsztat Generali lub wycenę eksperta, tzw. wariant kosztorysowy. Zbliżają się wakacje, warto więc skontaktować się z naszym doradcą, by #bezwychodzeniazdomu otrzymać najbardziej atrakcyjną ofertę, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na wakacje z rodziną – zachęca Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Wszystkie oferty są dostępne od 1 do 30 czerwca w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl. Ponadto multiagencja CUK prowadzi Akcję Partnerską, dzięki której przy zakupie polisy w: Generali, Proama i TUZ, uzyskamy dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Akcja trwa przez cały drugi kwartał, a szczegóły można znaleźć na stronie multiagencji CUK.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »