Technologie » Komputery

W jaki sposób firmy muszą zmienić rozwiązania IT w 2016 roku?

W jaki sposób firmy muszą zmienić rozwiązania IT w 2016 roku?
Zobacz więcej zdjęć »
Zwiększa się presja wywierana na przedsiębiorstwa, która dotyczy transformacji cyfrowej firm w 2016 roku. Firmy o nowoczesnych modelach biznesowych, zwłaszcza te ze Stanów Zjednoczonych, nie stanowią już wyjątków, na których mogą wzorować się tradycyjne przedsiębiorstwa. To one dyktują tempo zmiany.

Przetrwanie w gospodarce cyfrowej zależy od nowych wzorców biznesowych, nowych możliwości i szybszego wdrożenia - począwszy od kierowników, a skończywszy na osobach decyzyjnych. Firmy muszą iść tam, gdzie są ich klienci — dziś klienci cyfrowi. Jednym z doskonałych przykładów rozwoju takiego trendu jest branża bankowa. Prawie nigdzie to, dlaczego firmy powinny realizować strategię na wszystkich kanałach nie jest tak oczywiste, jak w tym przypadku. Wprowadzenie bankowości internetowej było tylko pierwszym krokiem. Dziś konsumenci chcą samodzielnie decydować w jaki sposób będą kontaktować się z bankiem. Kompleksowe portfolio rozwiązań cyfrowych, które obejmuje konsultacje wideo, bankowość mobilną oraz uproszczony proces płatności niektórym klientom może wydawać się niekonwencjonalne. Z drugiej strony jest to jednak sposób wyrażenia tego, czego szuka inna rosnąca grupa klientów obeznanych z technologią.

Minęły czasy, w których przedsiębiorstwa mogły w pojedynkę dyktować klientom sposób komunikacji z firmą. Kiedy pojawiły się plany kilku grup bankowych, które odnosiły się do zamknięcia znacznej liczby oddziałów, intensywność wywołanej dyskusji udowodniła, że banki czekały zbyt długo.

Czytaj całość tutaj: http://www.erp-view.pl/it_solutions/w_jaki_sposob_firmy_musza_zmienic_rozwiazania_it_w_2016_roku.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »