Rozrywka i wypoczynek » Sport

W Madro powstaje klub fitness. Jeden z największych w regionie

W Madro powstaje klub fitness. Jeden z największych w regionie
Zobacz więcej zdjęć »
Klub fitness Body Gym, działający dotąd na Nowym Mieście, zmienia od stycznia swoją siedzibę. Przenosi się na teren Galerii Madro przy ul. Zwycięstwa 8. Na 2 tysiącach metrów kwadratowych znajdzie się m.in. największa w Białymstoku ilość profesjonalnych urządzeń do treningu siłowego.

- Nowe miejsce to przede wszystkim znacznie większe możliwości rozwoju naszego klubu i rozszerzona oferta dla klientów przyznaje Marta Wojno, właścicielka Body Gym. - Dotąd dysponowaliśmy zaledwie 500 metrami kwadratowymi. Teraz, na czterokrotnie większej powierzchni będziemy wstanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Jak dodaje, lokalizacja na terenie Galerii Madro, położonej w śródmieściu, oznacza przede wszystkim lepsze skomunikowanie i dostępność dla klientów z praktycznie wszystkich części Białegostoku. - Nie bez znaczenia pozostaje również fakt dużego, wygodnego parkingu, który może pomieścić ponad 200 pojazdów jednocześniezauważa.

W  nowym Body Gym fitness club trwają jeszcze ostatnie szlify związane z wykończeniem i wystrojem, ale lada moment ruszy już montaż urządzeń i sprzętu. A tenwedług zapewnień właścicielkibędzie z najwyższej półki, takich marek jak: Hammer, Strenght czy Life Fitness.

W
klubie zostaną również zamontowane: specjalna klatka do treningu funkcjonalnego, wykorzystywana m.in. do treningów cross fit czy treningu obwodowego orazco zapewne zainteresuje szczególnie panie - fit trampoliny a także sauna fińska. Będą też masaże wykonywane przez doświadczonych fizjoterapeutów.

Oprócz
treningów siłowych i takich, które nastawione na spalanie tłuszczu czy modelowanie sylwetki, w klubie znajdzie się również miejsce na zajęcia fitness. Planowane m.in. zumba, pilates, BUP, tabata czy cellulit killer.

 

Wśród kadry trenerskiej znajdzie się wicemistrz świata w kulturystyce Adam Kosacki, pod okiem którego swoje kompetencje będzie rozwijała wykwalifikowana kadra siłowni. Klienci mogą również liczyć na opiekę ze strony wielu innych utytułowanych zawodników. Dodatkowo będą się tam odbywały zajęcia z boksu, które poprowadzi Mistrz ŚwiataDariusz Snarski.
Na
terenie Galerii Madro zostanie także uruchomione solarium oraz powstaną w tym miejscu salon fryzjerski i kosmetyczny. Dodatkowo, na początku przyszłego roku w tym miejscu powstanie też coś z myślą o najmłodszych – jedno z największych w Białymstoku, a zarazem najbardziej nowoczesne – centrum zabaw dla dzieci z wieloma niedostępnymi w tej chwili w mieście atrakcjami.

- W ten sposób chcemy stworzyć uniwersalny i przyjazny dla całej rodziny kompleks rekreacyjno – sportowy, którego pełna, a przy tym zróżnicowana oferta sprawi, że w praktyce każdy będzie mógł czuć się tu komfortowo – wyjaśnia Paulina Plewa, przedstawicielka Madro.


Nowy
Body Gym w Galerii Madro zostanie otwarty na początku stycznia, tak, aby przyjąć już w nowym miejscu klientów, którzy wśród złożonych sobie obietnic noworocznych zaplanowali  zmianę sylwetki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »