Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

W weekend przez 3 godziny parkuj w Agorze za darmo

W centrach handlowych na Śląsku parkowanie jest coraz droższe. Tymczasem Agora Bytom daje swoim klientom darmowe godziny postoju gratis! Już od 3 listopada, w każdą sobotę i niedzielę pierwsze 3 godziny parkowania w największej bytomskiej galerii są darmowe.

Miejsca postojowe Agory już teraz są najtańsze spośród wszystkich, dostępnych w centrum Bytomia. Teraz parkowanie w galerii będzie jeszcze korzystniejsze.

  • Od najbliższego weekendu, w każdą sobotę i niedzielę darmowe będą aż 3 pierwsze godziny postoju.
  • W weekendy każde 30 minut w czwartej godzinie to koszt 50 groszy, a postój powyżej 4 godzin kosztuje 2 zł za rozpoczętą godzinę.

Ceny parkowania od poniedziałku do piątku pozostają bez zmian – pierwsza godzina postoju jest darmowa, każde rozpoczęte 30 minut w drugiej godzinie kosztuje zaledwie 50 groszy, a kolejna godzina powyżej 120 minut postoju - 2 zł. Widzowie Cinema City zarówno w weekendy, jak i w tygodniu aż przez 4 godziny parkują za darmo.

Parking Agory Bytom znajduje się w trójkącie pomiędzy ulicami Kwietniewskiego, Jainty i Webera. To 6-poziomowy budynek, który mieści 800 samochodów. Dzięki całodobowej ochronie i monitoringowi oraz zadaszeniu zapewnia klientom najwyższy komfort użytkowania. Przy wjeździe na parking każdy klient otrzymuje bilet. Należy opłacić go w automatach przed wyjazdem. Taki system pozwala uniknąć blokady bram wyjazdowych i zapewnia płynność ruchu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »