Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Wakacje w Krakowie

Wakacje w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
Czas letnich wakacji coraz bliżej. Już teraz zaczynamy planować wakacyjne urlopy, zastanawiając się gdzie najlepiej spędzić letni wypoczynek z rodziną. Część z nas zapewne zdecyduje się na wyjazd do egzotycznych, ciepłych krajów, a pozostała część być może doceni uroki naszej Polskiej ziemi.

Niezdecydowanym polecamy spędzić czas w wyjątkowych miejscach w Polsce. Jednym z takich miejsc jest miasto Kraków. Co roku do Krakowa przyjeżdża rzesza turystów z całej Polski, którzy nie tylko pragną zwiedzić Wawel oraz Kościół Mariacki, ale również chcą poznać magiczny klimat krakowskich kawiarenek, teatrów oraz muzeów.

Wakacje to czas lenistwa, odpoczynku i świetnej zabawy. Decydując się na wakacje w Krakowie możemy być pewni, że spędzimy niezapomniane chwile z rodziną lub przyjaciółmi. Podróż po Krakowie warto rozpocząć od zwiedzenia urokliwego rynku. Jego klimat sprawia, że turyści zwalniają na chwilę, siadają w przytulnych kawiarenkach i delektują się regionalnymi przysmakami. Znajdujący się na rynku Kościół Mariacki przypomina historię najazdu Tatarów na miasto oraz zachęca do refleksji. Nieopodal znajdują się zabytkowe Sukiennice, w których każdy turysta znajdzie coś ciekawego dla siebie.

„Pamiętam jak po raz pierwszy przyjechaliśmy z rodziną do Krakowa - mówi Pani Małgorzata z Warszawy - to co nas urzekło na samym początku, to zabytkowy charakter tego miasta. Stare kamienice, zadbane ulice, pyszne jedzenie. Dzięki temu, że zakwaterowanie mieliśmy w samym centrum Krakowa w P&J Apartamentach, mogliśmy bez problemu zwiedzić większość atrakcji Krakowa bez przemieszczania się środkami lokomocji. To pozwoliło nam na bliższe poznanie Krakowa. Jestem pewna, że często będziemy powracać do tego wyjątkowego miasta." 

Kraków to nie tylko zabytki, Ci, którzy lubią aktywny wypoczynek, również znajdą w nim wiele atrakcji. Do zabawy zachęcają nie tylko baseny oraz kluby sportowe, warto wybrać się również nad zalew Kryspinów, gdzie latem organizowanych jest wiele atrakcji. Dzięki temu można połączyć zwiedzanie Krakowa z leniuchowaniem na plaży w Kryspinowie. 

Zdecydowanie zalew nieopodal Krakowa to duża atrakcja turystyczna. Turyści, którzy zatrzymują się w naszych apartamentach w samym centrum Krakowa, podkreślają, że warto zobaczyć to miejsce i spędzić tam czas z rodziną. Zachwyceni tym miejsce są nie tylko Polacy, ale również nasi zagraniczni goście. Najważniejsze, jest to, że każdy klient, który opuszcza nasze Apartamenty jest oczarowany Krakowem." - mówi właściciel firmy P&J Apartamenty Kraków.

Kraków to nie tylko muzea, teatry i zabytkowe kościoły, to również wyjątkowe ulice oraz miejskie parki, które latem wyglądają magicznie, a spacer po krakowskich błoniach może stać się niezapomnianym wrażeniem.

Źródło: P&J Apartamenty Kraków, http://www.apartmentskrakow.eu/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Apartamenty w Krakowie
http://www.apartmentcracow.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »