Gospodarka » Żywność

Wakacyjne wspomnienia z marką Czas na Herbatę

Zalana słońcem Afryka, egzotyczne Bali, kolorowa Ameryka Południowa lub tętniące życiem największe stolice świata – ile ludzi, tyle przepisów na idealną wakacyjną destynację.

Zaproś świat do swojego domu

Lato to doskonały czas na wojaże i odwiedzanie nowych zakątków świata. Podczas takich wyjazdów zwykle zapominamy o zwyczajnym życiu, chłoniemy otaczającą nas atmosferę i dużo czasu poświęcamy na poznanie innych kultur, skosztowanie tradycyjnych potraw i ulubionych napojów mieszkańców danego regionu. Niestety, nie każdy z nas ma chęci i możliwości na dalekie podróże, a wakacje nierzadko jesteśmy zmuszeni spędzić w domu, biurze lub w niedalekiej okolicy. Zamiast jednak narzekać na okoliczności, brak urlopu czy niesprzyjającą aurę, warto postarać się o przywołanie ducha egzotyki nawet w dobrze znanych miejscach i mało odległych lokalizacjach. Pomoże w tym marka Czas na Herbatę i jej wakacyjne propozycje, rodem z najpiękniejszych zakątków świata. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nad brzegiem mazurskich jezior czy na nadbałtyckiej plaży raczyć się pyszną „Hiszpańską mandarynką” na bazie czarnej herbaty z dodatkiem orzeźwiających cytrusów. Wyjątkowa „Pu Erh Rio” albo „Słońce Amazonii” równie dobrze będą przecież smakowały w dalekiej Ameryce Południowej, jak i na tatrzańskiej hali, krakowskiej starówce czy w klimatyzowanym biurze. Aromatyczne kompozycje o nazwach „Bora Bora”, „Tropikalna wyspa”, „African Queen” czy „Madagaskar” także pozwolą każdemu choć przez chwilę poczuć się jak na egzotycznym urlopie. Sięgając po znakomite, propozycje marki Czas na Herbatę można w ciągu kilku chwil odbyć fascynującą, pełną smaku podróż dookoła świata i przywołać wakacyjne wspomnienia. A wszystko to nie ruszając się z ulubionego fotela, siedząc przed rozbitym w lesie namiotem albo w otoczeniu sielskiego krajobrazu polskiej wsi. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni, dobrej jakości herbaciany susz i chwila wolnego czasu.

Na koniec jeszcze dobra informacja dla wszystkich miłośników herbaty, którzy urlop spędzają w odleglejszych rejonach świata. Specjalnie dla nich marka Czas na Herbatę przygotowała swoje najlepsze kompozycje w wygodnej formie nylonowego filtra, który łatwo spakujemy do walizki. Dzięki temu doskonałym smakiem ulubionego napoju można cieszyć się w dowolnym zakątku świata. Bez konieczności precyzyjnego odmierzania ilości suszu czy używania specjalnego zaparzacza.

 

Herbata Bora Bora w saszetce

Cena: 1,80 zł/ 1 szt. (6g); 16,90 zł/ box 10szt. x 6g

Herbaty Jaśminowa/Gunpowder Super/Miętowa w saszetce

Cena: 1,80 zł/ 1 szt. (2g); 16,90/ box 10 szt. x 2g

Herbaty Madagaskar/Miłosny Uśmiech/Rooibos Limetka/Earl Grey Niebieski Kwiat/ Assam Dekorai w saszetce

Cena: 1,80 zł/ 1 szt. (3g); 16,90 zł/box 10 szt. x 3g

Pu Erh Rio

Cena: 27,90 zł/100g

Słońce Amazonii

Cena: 23,90 zł/100g

African Queen

Cena: 25,90 zł/100g

Bora Bora

Cena: 25,90 zł/100g

Tropikalna Wyspa

Cena: 21,90 zł/100g

Hiszpańska Mandarynka

Cena: 19,90 zł/100g

Madagaskar

Cena: 21,90 zł/100gRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »