Firma » Reklama

Wakacyjny outdoor w stylu FRUGO

Wakacyjny outdoor w stylu FRUGO
Zobacz więcej zdjęć »
W wakacje FRUGO przenosi swoją kampanię tam, gdzie najchętniej spędzają czas jego fani - na ciepłe nadmorskie plaże. Jej formuła jest oryginalna, jak sam napój: tym razem FRUGO ostrzega!

Wakacyjne tablice umieszczone bezpośrednio na plażach ostrzegać będą przed czyhającym na plażowiczów gorącym słońcem, białym piaskiem i letnią morską bryzą. Niebezpieczeństwu zaradzi jedynie odpowiedni poziom FRUGO w organizmie!

„Marka FRUGO zobowiązuje, nie mogliśmy więc pozwolić sobie na standardowe przesłanie. Koncepcja letniej kampanii FRUGO zaskakuje, bo przełamuje reguły, jest lekko niegrzeczna i jako taka - ciekawa i atrakcyjna dla odbiorców.” – powiedziała Paulina Włodarska, Dyrektor Marketingu firmy FoodCare. „Z naszej kampanii konsumenci dowiadują się, że jedynym skutecznym remedium na wszystkie wakacyjne >niebezpieczeństwa< tego lata jest FRUGO, które w odróżnieniu od konkurencji składającej obietnice bez pokrycia, gwarantuje po prostu łyk dobrego humoru, a wraz z nim wakacyjną radość i wolność.”

Za koncepcję kreatywną akcji odpowiada agencja GREY, tablice Clear Channel Communication (1,8 x 1,2 m) zakupił dom mediowy Mindshare. Akcja „FRUGO ostrzega” będzie trwać do końca sierpnia br.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ad rem Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »