Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Walentynki w DoubleTree by Hilton Łódź

Walentynki w DoubleTree by Hilton Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Okolice święta zakochanych to szczególny okres w roku, w którym warto przygotować dla najbliższej osoby romantyczną niespodziankę. Wszystkich poszukujących miejsca, gdzie można spędzić wyjątkowy wieczór ze swoją drugą połową, zapraszamy do łódzkiego DoubleTree by Hilton.

Okolice święta zakochanych to szczególny okres w roku, w którym warto przygotować dla najbliższej osoby romantyczną niespodziankę. Wszystkich poszukujących miejsca, gdzie można spędzić wyjątkowy wieczór ze swoją drugą połową, zapraszamy do łódzkiego DoubleTree by Hilton, który z okazji tegorocznych Walentynek stworzył specjalną ofertę dostępną w dniach 13 – 15 lutego 2015.

Na świętujące pary oprócz nastrojowej atmosfery w hotelowej restauracji Four Colors czekać będzie uczta smaków w postaci okazjonalnego menu, sporządzonego przez szefa kuchni. Na Gości czekać będą różnorodne dania wraz z bufetem deserowym, a pełni smaku dania głównego doda kieliszek wina.

- Ponieważ Walentynki są niezwykłą okazją, nasza oferta dla zakochanych została  dobrana tak, by wpasować się w atmosferę tego święta – mówi Aleksandra Grzelak, PR & Marketing Manager. – Zakochanym polecamy wyszukane przystawki dopełniające propozycje dań głównych, wśród których znalazły się m.in. wędzone herbatą carpaccio z przegrzebką na puree z dyni Hokkaido lub krewetki serwowane z pianką z Krwawej Mary na salsie z kompresowanego ogórka. Całość koronuje szeroki wybór deserów, gdzie tradycyjne pozycje przeplatają się z takimi specjałami, jak orzechowe tiramisu czy krem bawarski z białej czekoladyrestauracja@doubletreelodz.pl) lub telefoniczną pod numerem +48 42 208 80 36.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DoubleTree by Hilton Łódź
http://doubletreelodz.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »