Firma » Finanse

Walutomat.pl: Darmowa wymiana walut na 3. urodziny serwisu

Walutomat.pl: Darmowa wymiana walut na 3. urodziny serwisu
Zobacz więcej zdjęć »
Lider rynku wymiany walut w Internecie - platforma Walutomat.pl - 12 listopada świętuje trzecią rocznicę urodzin serwisu. Tego dnia wszyscy chętni będą mogli wymienić waluty za darmo.

- Poprzednia edycja „Dnia Darmowej Wymiany" odniosła rekordowy rezultat, nasi użytkownicy wymienili wówczas blisko 10 mln zł. Z okazji trzecich urodzin chcemy wspólnie z użytkownikami, których jest już 60 tysięcy, pobić poprzedni wynik i wymienić rekordową sumę walut - mówi Dagmara Malinowska dyrektor serwisu Walutomat.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Darmowa wymiana obowiązuje dzisiaj od godziny 00:00:00 do 23:59:59 i dotyczy tylko prowizji pobieranych przez serwis Walutomat.pl. Standardowo operator serwisu pobiera prowizję w wysokości od 0,06 do 0,2 proc. kwoty, którą otrzyma użytkownik w momencie zakończenia zlecenia. Dzisiaj prowizja ta nie będzie pobierana.

- Wymiana walut w Internecie zapoczątkował w Polsce Walutomat. Mimo, iż w ciągu tych trzech lat pojawiło się kilka nowych podmiotów świadczących podobne usługi, żaden inny kantor internetowy nie ma tak wysokich obrotów i takiej dynamiki rozwoju - wyjaśnia Dagmara Malinowska. Pozycję lidera zawdzięczamy klientom, którzy przekonali się, że jesteśmy wiarygodnym i stabilnym partnerem, dzięki któremu mogą kupować i sprzedawać waluty tanio, szybko, wygodnie, 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na świecie, oszczędzając przy tym naprawdę duże kwoty - dodaje.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »