Motoryzacja » Samochody

Warmiński off-road

Warmiński off-road
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatni weekend czerwca, w Raszągu (woj. warmińsko-mazurskie) odbędzie się druga edycja tegorocznego rajdu Poland Trophy Dragon Winch Extreme. Organizatorzy przygotowali jak zwykle ciekawe i trudne trasy.

Rasząg to niewielka miejscowość, niespełna 40 kilometrów od Olsztyna. Działa tam aktywne Stowarzyszenie Off-Road Rasząg 4x4, które organizuje na swoim terenie ciekawe, off-roadowe imprezy. Pasjonaci ze stowarzyszenia pomogą także przy II edycji Poland Trophy Dragon Winch Extreme, która odbędzie się 27-28 czerwca na ich podwórku.

Na zawodników czekać będą bardzo ciekawe trasy. Obfitować będą w ciężkie bagienne przeprawy, pełne pniaków i zwalonych drzew. Będą też przeprawy błotno-torfowe. Nie zabraknie oczywiście elementów technicznych - zjazdów, podjazdów, trawersów.

Skala trudności oesów będzie dobrana odpowiednio dla każdej z trzech klas. Tradycyjnie największe wyzwania stać będą przed klasą No Limit. Emocji nie zabraknie także w klasie Advance. Klasa Challenge, przeznaczona dla seryjnych terenówek będzie miała łatwiejsze oesy - celem tej klasy jest umożliwienie mniej doświadczonym zawodnikom nauki i równocześnie prawdziwej, sportowej rywalizacji.

Rajd będzie odbywać się według sprawdzonej formuły. Rywalizację rozpocznie prolog, który ustali kolejność startu do nocnego etapu. Po uroczystej ceremonii startu na rynku w Biskupcu, zawodnicy wyruszą na trasę nocnych zmagań. W sobotę odbędzie się Etap Dzień, do którego zawodnicy wystartują w kolejności zgodnej z wynikami nocnego etapu.

Po zakończeniu walki na trasie odbędzie się dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród. Na najlepsze załogi czekają atrakcyjne upominki od sponsorów rajdu - firm Dragon Winch, SATA i Insa Turbo.

Po wręczeniu nagród rozpocznie się tradycyjny bankiet, na którym przy dobrej muzyce i znakomitym jedzeniu uczestnicy będą się bawić do rana.

Więcej informacji pojawi się wkrótce na stronie www.polandtrophy.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Euroforum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »