Motoryzacja » Transport

Warszawa – Gdańsk bezpośrednio!

Warszawa – Gdańsk bezpośrednio!
Zobacz więcej zdjęć »
• Od 5 maja połączenia na linii P1 pomiędzy Warszawą i Gdańskiem będą realizowane bezpośrednio, bez przystanku w Ostródzie • Nowy, krótszy czas przejazdu na trasie Warszawa – Gdańsk wyniesie 4 godziny 35 minut • Aż 15 połączeń dziennie pomiędzy Warszawą i Gdańskiem

PolskiBus.com z przyjemnością informuje o zmianie, która już od 5 maja zostanie wprowadzona w ramach linii P1. Zgodnie z nowym rozkładem połączenia pomiędzy Warszawą a Gdańskiem będą realizowane bezpośrednio, bez przystanku w Ostródzie. W związku z modernizacją siatki połączeń czas przejazdu skróci się aż o 20 minut i wyniesie zaledwie 4 godziny i 35 minut.
Już teraz wejdź na
www.polskibus.com i zarezerwuj bilety w niezwykle atrakcyjnych cenach!

„Jesteśmy przekonani, że to udogodnienie sprawi, że podróże z PolskiBus.com pomiędzy tymi wspaniałymi miastami będą jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe, szczególnie w okresie letnim. Oferujemy aż 15 kursów dziennie realizowanych przez najwyższej klasy autokary, zapewniając dodatkowo każdemu pasażerowi bezpłatny poczęstunek podczas podróży, a to wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie.” – zachęca Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

W związku z aktualizacją linii P1 godziny odjazdów pozostają bez zmian. Kursy PolskiBus.com z Warszawy w stronę Gdańska są realizowane z Dworca Metro Młociny przy ul. Kasprowicza 145, peron 1. Autokary PolskiBus.com z Gdańska w kierunku stolicy odjeżdżają z przystanku Dworzec PKS przy ulicy 3 Maja 12, stanowisko 8. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Pasażerowie udający się w podróż z PolskiBus.com na wszystkich liniach mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, uchylne, wygodne skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne. Wszystkie autokary marki Van Hool i ADL Plaxton wchodzące w skład floty PolskiBus.com cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. Ceny biletów na wszystkie połączenia PolskiBus.com rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Aby zarezerwować bilety wystarczy wejść na www.polskibus.com
i wybrać jedną z 19 tras łączących 23 polskie miasta i 6 zagranicznych lokalizacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »