Kultura, sztuka » Kultura

Warszawa jakiej nie znasz z MyDeal.pl i bistro Meta

Już jutro, w sobotę 22 października, w Galerii Muzeum Drukarstwa Warszawskiego w budowie, odbędzie się pierwsza impreza varsavianistyczna „Okno na Warszawę”. Z tej okazji jeden ze sponsorów, serwis zakupów grupowych MyDeal.pl, przygotował wyjątkowe niespodzianki dla miłośników Warszawy.

Goście, którzy odwiedzą stoisko MyDeal.pl będą mieli okazję spróbować warszawskich przysmaków przygotowanych przez bistro Meta w promocyjnych cenach 50% taniej. Z menu będzie można wybrać danie popisowe – tatara, a także nóżki, śledzie i pasztet.

Chcemy zachęcić mieszkańców i sympatyków stolicy do odkrycia Warszawy na nowo, zgodnie z hasłem MyDeal: ,,Miasto jakiego nie znasz” – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl – Nasze hasło i myśl przewodnia idealnie wpisuje się w to, co kochają wszyscy miłośnicy mniej znanego, czy nawet zapomnianego oblicza Warszawy. Na naszym stoisku będzie można m.in. spróbować klasycznie warszawskich przekąsek w retro klimacie, ale też zarejestrować się w serwisie i korzystać w wyjątkowych propozycji spędzania wolnego czasu w bardzo atrakcyjnych cenach - MyDeal.pl to swoisty doradca miejskiego odkrywcy, sam poznałem wiele ciekawych miejsc w Warszawie dzięki naszym ofertom.

W programie ,,Okna na Warsza1)wę” zaplanowano także wiele innych atrakcji m.in.: warszawskie neony, varsavianę, komiksy, fotospacer dla dzieci, Warszawa okiem fotoblogerów. Swoje stoiska będą miały także stołeczne instytucje kulturalne, odbędzie się konkurs fotograficzny oraz przedstawienia teatru warszawskiego. Impreza odbędzie się w godz. 11.00–20.00, w Galerii Muzeum Drukarstwa Warszawskiego w budowie, ul. Marszałkowska 3/5. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MyDeal.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »