Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Warsztaty predyspozycji zawodowych na Uczelni Łazarskiego

Warsztaty predyspozycji zawodowych na Uczelni Łazarskiego
Zobacz więcej zdjęć »
Uczelnia Łazarskiego zaprasza wszystkich maturzystów na specjalne warsztaty, podczas których specjaliści doradzą indywidualnie każdemu z obecnych, który kierunek studiów wybrać i w jaki sposób efektywnie zaplanować dalszą karierę. Spotkanie odpędzie się 24 czerwca na terenie uczelni.

Na samym początku warsztatów uczestnicy zostaną poproszeni o wypełnienie testów zainteresowań zawodowych. Na ich podstawie będzie możliwe określenie dokładnych preferencji w tym zakresie, a w przypadku osób niezdecydowanych, pomoc w doborze właściwego kierunku. Interpretacja wyników zostanie przedstawiona podczas prezentacji przez pracownika Działu Praktyk i Karier.

Następny punkt programu, czyli warsztaty tematyczne, zostanie podzielony na trzy półgodzinne bloki, dzięki czemu uczestnicy będą mieli możliwość udziału w wielu interesujących spotkaniach. Będzie się można m.in. dowiedzieć jak skutecznie robić notatki, czy w jaki sposób efektywnie zaplanować kampanię reklamową, a osoby zainteresowane tematyką prawniczą będą mogły uczestniczyć w symulacji rozprawy rozwodowej. Gwoździem programu będzie „CSI w Łazarskim”, czyli wykład na temat zabezpieczania dowodów za pomocą technik kryminalistycznych.

Ogromna ilość maturzystów nadal boryka się z problemem wyboru kierunku studiów, a nawet wśród tych zdecydowanych często dominuje przeświadczenie o niepewnej przyszłości. Organizowane przez nas warsztaty predyspozycji zawodowych mają na celu pomoc w dokonaniu właściwych wyborów, tak aby studia pozostały przyjemnością, a jednocześnie otwierały jak najszersze perspektywy – mówi Agata Jankowska, koordynator projektów z działu marketingu Uczelni Łazarskiego.

Warsztaty odbędą się 24 czerwca od godziny 14.00 w kampusie Uczelni Łazarskiego przy ul. Świeradowskiej 43 w Warszawie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »