Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Warto pomagać! ZARYS pomaga.

W związku z pandemią koronawirusa w Polsce i na świecie ZARYS International Group uruchamia portal ZARYSpomaga.pl który jest dedykowaną platformą wymiany informacji dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć polskie szpitale i placówki medyczne, w walce z COVID-19.

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia - w związku z pandemią koronawirusa w Polsce i na świecie ZARYS International Group uruchamia portal ZARYSpomaga.pl który jest dedykowaną platformą wymiany informacji dla wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć polskie szpitale i placówki medyczne, w walce z COVID-19. Dzięki działaniom organizowanym w ramach akcji ZARYSpomaga, możliwa jest szybka integracja Darczyńców i placówek dramatycznie potrzebujących sprzętu ochrony osobistej oraz utrzymanie łańcucha dostaw. Dostarczany w ramach akcji profesjonalny sprzęt spełnia wymagane prawem normy oraz objęty jest gwarancją ZARYS.

Ideą firmy ZARYS jest kompleksowa, nieodpłatna pomoc w wyborze sprzętu medycznego oraz kojarzeniu sponsorów z potrzebującymi placówkami, poprzez tworzenie zbiórek na konkretny cel i organizację transportu do konkretnych placówek medycznych.

„Jako ZARYS chcemy gwarantować szpitalom dostawy profesjonalnego sprzętu medycznego i zapewniać ich ciągłość, równocześnie podkreślając udział sponsorów w takich akcjach. Nasze ponad 31-letnie doświadczenie jest gwarantem jakości sprzętu i znajomości rynku medycznego w Polsce, dzięki czemu produkty trafią do najbardziej potrzebujących. Docelowo planujemy założyć fundację ZARYSpomaga, która będzie nieść pomoc będącym w potrzebie placówkom medycznym przez cały rok.” – powiedział Paweł Ossowski, wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający ZARYS International Group.

Działając odpowiedzialnie społecznie i monitorując bieżącą sytuację związaną z epidemią koronawirusa na świecie już na początku wybuchu epidemii w ramach akcji ZARYSpomga, firma przekazała w geście pomocy 100 000 sztuk medycznych maseczek ochronnych na potrzeby chińskiego szpitala w Wuhan. Zarys wsparł jednorazowym sprzętem medycznym również polskie szpitale, m.in. Szpital Uniwersytecki imienia Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze czy Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi, ofiarowując nieodpłatnie maski ochronne.

ZARYSpomaga to także inne formy wsparcia - jedną z nich jest zakup przez pracowników cegiełek-rękawic. Zebrana w ten sposób kwota zostanie podwojona przez Zarząd ZARYS i w całości przekazana na cele charytatywne.

ZARYSpomaga zachęca przedsiębiorców do włączenia się w akcję w myśl zasady #zostańwdomu #pomagajzZARYS. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez stronę www.zaryspomaga.pl oraz oficjalny profil akcji na facebooku www.facebook.com/ZARYSpomaga

 

ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych i służby zdrowia w ponad 40 krajach na całym świecie, na trzech kontynentach. Firma oferuje jednorazowy sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych. Prowadzi własną produkcję wyrobów z włókniny oraz sterylnych zestawów zabiegowych.

ZARYS to polska, firma rodzinna, powstała w 1989 roku. Od początku swojej działalności związana jest ze Śląskiem, gdzie do dziś w Zabrzu znajduje się jej siedziba oraz nowoczesne centrum magazynowo - logistyczne w Gliwicach. Aktualnie ZARYS to także firma globalna, ale mocno zakorzeniona lokalnie i obecna poprzez swoje produkty w większości placówek służby zdrowia w Polsce i na całym świecie.

Więcej na: www.zarys.pl

 

 

Więcej informacji udzielają:

Jakub Zadrożny                                                         Karol Chorąży

kom. +48 504 002 453                                              kom. +48 505 716 720

e-mail: jakub.zadrozny@spectatorpr.pl                    e-mail: karol.chorazy@spectatorpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SPECTATOR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »