Technologie » Komputery

WD® ROZSZERZA SERIĘ PRODUKTÓW MY CLOUD® O WYSOKOWYDAJNE URZĄDZENIA NAS

WD® ROZSZERZA SERIĘ PRODUKTÓW MY CLOUD® O WYSOKOWYDAJNE URZĄDZENIA NAS
Zobacz więcej zdjęć »
WD® rozszerzyła dziś swoją ofertę produktów NAS o cztery nowe rozwiązania, które mają zaspokoić rosnący popyt prosumentów, specjalistów z branży kreatywnej oraz małych firm na urządzenia łączące przestrzeń magazynową z funkcjami zarządzania zawartością, ochrony danych i strumieniowania.

Seria produktów My Cloud Expert obejmuje wysokowydajne urządzenia NAS My Cloud EX2100 (dwudyskowe) i My Cloud EX4100 (czterodyskowe), które zaprojektowano od podstaw z myślą o potrzebach specjalistów z branży kreatywnej oraz prosumentów potrzebujących rozwiązania do niezawodnego zapisywania, udostępniania, tworzenia kopii zapasowych, strumieniowania oraz obsługi dużej liczby danych cyfrowych. Nowe urządzenia są wyposażone w dwurdzeniowe procesory Marvell ARMADA™ i osiągają najlepsze prędkości odczytu i zapisu w swojej klasie, umożliwiając strumieniowanie wielu materiałów w jakości HD jednocześnie, a także obsłużenie dysków o łącznej pojemności 24 TB .

Seria produktów My Cloud Business obejmuje wysokowydajne urządzenia My Cloud DL2100 (dwudyskowe) i My Cloud DRL4100 (czterodyskowe), które zapewniają niezawodność, bezpieczeństwo i skalowalność niezbędne małym firmom. Urządzenia z serii My Cloud Business są wyposażone w dwurdzeniowe procesory Intel® Atom™ obsługujące do 24 TB pojemności dyskowej i pracują pod kontrolą systemu operacyjnego WD My Cloud opartego na systemie Linux.


Dzięki naszej wielokrotnie nagradzanej platformie My Cloud staliśmy się liderem rynku w kategorii jednodyskowych urządzeń chmury osobistej, a dzięki serii dysków WD Red™ prowadzimy w kategorii dysków twardych do rozwiązań NAS. Dlatego rozumiemy, że klienci potrzebują systemów NAS zapewniających im większą moc i większe możliwości”, podkreśla Jim Welsh, wiceprzewodniczący generalny ds. rozwiązań przechowywania zawartości i sprzedaży międzynarodowej. „

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych nowych produktów z serii My Cloud Expert i My Cloud Business, ponieważ zapewnią one klientom niezbędną wydajność, łatwość obsługi i niezawodność w połączeniu z systemem operacyjnym My Cloud”. Seria My Cloud Expert

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.magazynit.pl/rynek-it/wd-rozszerza-serie-produktow-my-cloud-o-wysokowydajne-urzadzenia-nas.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »