Technologie » Komputery

Wdrożenie systemu Workflow w BUDMAT w oparciu o rozwiązania Suncode

Wdrożenie systemu Workflow w BUDMAT w oparciu o rozwiązania Suncode
Zobacz więcej zdjęć »
Obecnie przedsiębiorstwa decydują się na zastosowanie systemów informatycznych wspomagających zarządzanie dokumentami i procesami biznesowymi dążąc do obniżenia kosztów bieżącej działalności.

Płocka firma BUDMAT jako narzędzie pozwalające osiągnąć ten cel wybrała system Plus Workflow oferowany przez Suncode.

Przedsiębiorstwo BUDMAT znajduje się w czołówce producentów stalowych systemów dachowych, elewacyjnych i rynnowych oraz profili do montażu płyt gipsowo- kartonowych w Polsce. Posiada najnowocześniejsze zakłady produkcyjne w Płocku, Ciechanowie i Ostrowcu Świętokrzyskim oraz nowo uruchomiony zakład produkcji rynien plastikowych we Włocławku. Obecnie BUDMAT to także samodzielnie działające i prężnie rozwijające się spółki: BUDMAT Transport- świadcząca usługi w zakresie spedycji i transportu krajowego oraz międzynarodowego, 3 spółki BUDMAT Auto– wielomarkowy dealer samochodowy, BUDMAT Materiały budowlane oraz BUDMAT POŁUDNIE w Ostrowcu Świętokrzyskim -producent Wzmocnień Okiennych. Firmie BUDMAT przyznano Nagrodę: „Filary Polskiej Gospodarki” za ogromne zaangażowanie w rozwój i szczególną dbałość o najwyższą jakość produktów.

Dynamiczny rozwój organizacji, a co za tym idzie wzrost poziomu skomplikowania procesów biznesowy sprawił, że BUDMAT stanął przed koniecznością wyboru rozwiązania informatycznego wspierającego procesy.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/workflow/wdrozenie_systemu_workflow_w_budmat_w_oparciu_o_rozwiazania_suncode.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »