Technologie » Komputery

Wdrożyli ERP i spoczęli na laurach. Smutny obraz polskiej cyfryzacji

Wdrożyli ERP i spoczęli na laurach. Smutny obraz polskiej cyfryzacji
Zobacz więcej zdjęć »
System ERP to ucieleśnienie cyfrowych pragnień wielu przedsiębiorstw produkcyjnych. W branży temat przemysłu 4.0 nie schodzi z języków, dziennikarze poświęcają mu kolejne strony specjalistycznych magazynów, a zachodnie firmy inwestują krocie, by za sprawą nowych technologii zyskać przewagę.

Taka atmosfera przynagla do działania. Coś przecież należy zrobić, by nie zostać w tyle. Zazwyczaj pada na system ERP, a wraz z jego implementacją – bardziej lub mniej udaną – cyfrowy apetyt zarządu doczekuje się zaspokojenia. Uczucie sytości jest jednak iluzją, ponieważ potrzeby przedsiębiorstw są diametralnie większe.

Przeciętnej wielkości firma. Przez korytarz przeciska się dwóch mężczyzn w sile wieku. Jeden z nich ma długie, związane w kucyk włosy i sklejone plastrem okulary. Drugi, o posturze wychudzonego skoczka narciarskiego, ubrany jest w golf i jasne jeansy, a przed sobą pcha wózek po brzegi załadowany ciężkimi kartonami, które zwróciły uwagę mijanych po drodze pracowników do tego stopnia, że wokół tajemniczych nieznajomych i dzierżonego przez nich ładunku zebrał się tłum towarzyszących w pochodzie gapiów. Zainteresowanie zakamuflowanym pod grubymi warstwami kartonu sprzętem jest zrozumiała.

Czytaj całość artykułu tutaj:  https://www.erp-view.pl/mes/wdrozyli_erp_i_spoczeli_na_laurach.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »