Technologie » Internet

Webinarium: Audyt i raportowanie w Microsoft 365

Webinarium: Audyt i raportowanie w Microsoft 365
Zobacz więcej zdjęć »
Spotkanie przeznaczone jest dla administratorów i projektantów technologii IT. Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak: zdalnie i bezpiecznie zarządzać zasobami, otrzymywać w łatwy sposób raporty, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa oraz jak skutecznie audytować działania administratora.

Usługami Microsoft 365 można szybko i intuicyjnie zarządzać - w jednym miejscu otrzymać dostęp do wszystkich niezbędnych do pracy narzędzi, nie zapominając o bezpiecznym konfigurowaniu swojego środowiska pracy zdalnej lub hybrydowej, delegowaniu zadań oraz otrzymywaniu potrzebnych raportów.

Do lepszego zarządzania Microsoft 365 może służyć np. rozwiązanie ManageEngine M365 Manager Plus, które m.in. automatyzuje zadania, usprawnia prowadzenie audytów.

Więcej zastosowań i zalet Microsoft 365 zaprezentujemy na webinarium.

Agenda

•  Wstęp o produkcie M365 Manager Plus

• Audyt w Microsoft 365

• Raportowanie w Microsoft 365

• Podsumowanie

Webinarium: poniedziałek, 25 października (online), 10:00-11:00      

Bezpłatna rejestracja: https://bit.ly/2Zc911BRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »