Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Webstar Akademii dla serwisu Wyjątkowy Prezent

Webstar Akademii dla serwisu Wyjątkowy Prezent
Zobacz więcej zdjęć »
10 grudnia w Warszawie odbyła się finałowa gala konkursu Webstarfestival 2009. W piątej edycji festiwalu serwis Wyjątkowy Prezent zdobył Webstara Akademii w kategorii Sklep internetowy.

Webstarfestival to jedyny w polskim internecie konkurs na najlepsze strony internetowe. Podczas finału, obok nadania tytułu Człowiek Roku Polskiego Internetu, zostały wręczone Webstary Akademii i Webstary Internautów. Serwis Wyjątkowy Prezent zdobył Webstara Akademii w kategorii Sklep internetowy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nad przebiegiem głosowania Akademii czuwała firma doradcza KPMG. Pełna lista laureatów znajduje się pod adresem: www.webstarfestival.pl/festiwal/hall-of-fame/2009.

Zdobycie Webstara Akademii w kategorii Sklep internetowy to dla nas... wyjątkowy prezent. Cieszymy się, że nasz serwis został doceniony przez członków Akademii. W imieniu całego zespołu serwisu WyjątkowyPrezent.pl gratuluję wszystkim zwycięzcom - mówi Hubert Bienias, założyciel serwisu WyjątkowyPrezent.pl.

Dlaczego warto podarować Wyjątkowy Prezent?

Serwis WyjątkowyPrezent.pl oferuje prezenty w formie przeżyć. Nie są to podarunki materialne, a unikatowe niespodzianki-doznania. Flagowymi propozycjami serwisu są prezenty, które zapewniają niezapomniane emocje: jazda sportowym samochodem, skok ze spadochronem, czy skok na bungee. Oferta obfituje też w prezenty dla relaksu i urody, dla dzieci, dla zakochanych itd. Wystarczy złożyć zamówienie, a koperta z voucherem na prezent trafia do właściwych rąk.

Idea, by na urodziny, imieniny czy inne święta obdarowywać się przeżyciami narodziła się w latach 80. w Wielkiej Brytanii. Na czym dokładnie polega? Na zastąpieniu pudełka z nową patelnią voucherem na „wydarzenie". Przy czym nie jest to prozaiczne podarowanie biletu na koncert ulubionego zespołu, a kupon np. na lot balonem czy przejazd Porsche.

Obecnie w ofercie serwisu WyjątkowyPrezent.pl jest ponad 120 różnych prezentów w formie przeżyć. Wszystkie mają wspólny mianownik: obdarowane osoby doświadczają czegoś zupełnie nowego, przekraczają własne bariery i na zawsze zachowują cudowne wspomnienia. Ponadto voucher Wyjątkowego Prezentu jest doskonałym miejscem na wpisanie życzeń dla bliskiej osoby. To elegancki sposób na przekazanie osobistej wiadomości.

Klientami serwisu są głównie młode kobiety. To one najczęściej chcą zaskoczyć, przekazać ważną wiadomość i zachęcić do przekraczania barier. Wygoda to dla nich kolejny argument - vouchery są dostarczane w ciągu 24 godzin.

Co ciekawe, także w polskich firmach i instytucjach wręczanie prezentów pracownikom i klientom staje się coraz bardziej popularne. Budżety promocyjne firm zawierają pozycję zwaną funduszem reprezentacyjnym, to z niego najczęściej pochodzą środki na finansowanie prezentów. W cenie są naprawdę oryginalne pomysły. Pionierami w tym względzie w Polsce są instytucje finansowe i sieci telekomunikacyjne. Tu powodzeniem cieszą się głównie prezenty związane z relaksem i hobby: pobyt w SPA, nagranie własnej płyty, lekcja gotowania i nauka fotografii. Popularne się również tzw. gift cards. Są to karty na określoną kwotę, w ramach której obdarowana osoba może wybrać prezent dla siebie i miejsce jego realizacji. Zaletą tego rozwiązania jest to, że nie trzeba znać prywatnych upodobań i charakteru danego pracownika czy partnera biznesowego.

Korzyści dla firm jest bardzo wiele: pozytywne zaskoczenie klientów, wypracowanie lepszej więzi z pracownikami i wzmocnienie wizerunku na rynku za pomocą kreatywnych pomysłów. Z kolei obdarowana osoba przeżywa podwójne, niezapomniane emocje. Za pierwszym razem - podczas otwierania koperty z voucherem. Za drugim - podczas realizacji prezentu.

Prezenty nie są przeznaczone jedynie dla osób zamożnych, nie należą do grupy dóbr luksusowych. Ich rosnąca popularność powoduje obniżanie cen. Ponadto prezent może być sfinansowany przez kilka osób. Ceny prezentów zaczynają się już od 35 zł - jest to przygoda na linach. Najbardziej ekskluzywna propozycja to lot odrzutowcem MIG 29 nad Rosją za 75000 zł.

Wyjątkowy voucher można wręczyć osobiście lub za pośrednictwem kuriera. Przy zamówieniu powyżej 200 zł dostawa kurierem na terenie całego kraju jest bezpłatna. Voucher można zrealizować w wybranym mieście w ciągu 12 miesięcy od momentu zakupu. Obdarowana osoba kontaktuje się jedynie się z Centrum Rezerwacyjnym Wyjątkowego Prezentu. Zespół serwisu umówi z partnerem wykonawczym wybrany termin realizacji vouchera. Następnie osoba rezerwująca pojawia się w danym terminie i przedstawia wypełniony voucher.

Zakres usług serwisu WyjatkowyPrezent.pl to nie tylko sprzedaż voucherów w Internecie i w 37 salonach Empik (w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu), ale także partnerstwa marketingowe (kampania Netia spełnia marzenia) i programy lojalnościowe (Stell V Power Club, Payback).

Rynek prezentów w formie niezapomnianych przeżyć powstał kilkanaście lat temu w Wielkiej Brytanii. Obecnie taki sposób sprawiania radości bliskim jest bardzo popularny w Europie Zachodniej. Teraz także w Polsce można sprezentować przeżycia - przewiązać je wstążką i wręczyć z okazji urodzin, imienin czy ślubu.

Firma WyjątkowyPrezent.pl powstała wiosną 2007 roku. Jej założycielem jest Hubert Bienias - Polak, który po wielu latach życia w Anglii wrócił do Polski i tu adaptuje nowatorskie pomysły na biznes.

Wszystkie prezenty w formie przeżyć są dostępne na stronie http://www.wyjatkowyprezent.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Szymon P.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »