Gospodarka » Żywność

Wedlowskie Duety

Lato to czas nieograniczonej swobody, flirtu i radości! To chwile, gdy potrafimy wyjątkowo cieszyć się życiem. Aby smak letniej przygody i wakacyjna energia nie odeszły z końcem lata, do rodziny wedlowskich czekolad dołączyły Egzotyczny i Soczysty Duet.

Co się dzieje, gdy soczyste i kuszące owoce łączą się w pary? Powstają niezwykłe smaki czekolad od Wedla. Flirt egzotycznej czerwonej pomarańczy i mango oraz soczystej brzoskwini i żurawiny przyniósł pyszne efekty.

Popularność czekolad dwusmakowych stała sie zachętą do stworzenia kolejnych, oryginalnych połączeń inspirowanych latem oraz chęcią zamknięcia jego uroków w... nadzieniu.

Dzieląc się wakacyjnymi wrażeniami i wedlowskimi duetami, raz jeszcze poczujemy wyjątkowość letnich chwil i przekonamy się, że jest sposób, aby choć na chwilę przywrócić gorące, wakacyjne emocje!

Egzotyczny duet
Egzotyczny duet został stworzony, aby oddać ducha wakacyjnej przygody i emocje z odkrywania miejsc i poznawania nowych ludzi. Jeden rządek kostek ma orzeźwiający smak czerwonej pomarańczy, a kolejny soczystego mango. Nadzienia te świetnie ze sobą współgrają, a towarzysząca im najlepsza, mleczna czekolada Wedla, podkreśla to ciekawe połączenie. Warto dać się ponieść tej kuszącej egzotyce.
Cena 3,00 zł/100 gram

 

Soczysty duet
Soczysty duet powstał z myślą o tych wszystkich, dla których wakacje to czas nieskrępowanej wolności i radosnych poszukiwań. Od zawsze wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają, więc flirt słodkiej brzoskwini i kwaskowatej żurawiny musiał przynieść niezwykły efekt. Jest nim pyszna czekolada - rozkosz dla podniebienia, której nie sposób się oprzeć.
Cena 3,00 zł/100 gram


 
Czekolady Duety, które pojawiły się na rynku z początkiem roku, stały się jedną z najbardziej pożądanych nowości Wedla. Pomysł, aby w jednej tabliczce, połączyć dwa wyjątkowe nadzienia, nie mieszając ich, a układając w rządkach obok siebie, okazał się strzałem w dziesiątkę. Do tej pory na rynku były dostępne trzy warianty smakowe tych czekolad: porzeczkowo-gruszkowa, śliwkowo-jabłkowa oraz jagodowo-poziomkowa.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Cadbury Wedel (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Język hiszpański w Łodzi
Jeśli szukacie fajnej szkoły do nauki języka hiszpańskiego to serdecznie polecamy Casa de la Lengua.
certyfikatów
bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany ważnym certyfikatem kwalifikowanym wystawionym przez podmiot kwalifikowany występujący w

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »