Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Wesele dla zamku - nie tylko dla królewskiej pary

Wesele dla zamku - nie tylko dla królewskiej pary
Zobacz więcej zdjęć »
Ślub w otoczeniu, który na myśl przywodzi baśniowe historię, to marzenie wielu par. Dobrym wyborem dla osób, które oczekują nie tylko magicznej scenerii, ale także interesujących rytuałów, jest zamek.

Wesele na zamku zadowoli każdego, kto chce przeżyć wyjątkowy dzień w życiu w iście królewskim stylu, a przy tym zapewnić gościom wyjątkowe przeżycia.

  1. Klimatyczne miejsce na wesele - jak zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne?
  2. Wesele na zamku - na jakie atrakcje warto się zdecydować?


Klimatyczne miejsce na wesele - jak zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne?

Przyjęcie weselne to dla wielu par jedno z najważniejszych momentów celebracji związku. Tym bardziej że ślub to czas, kiedy swoim szczęściem dzielimy się z innymi. Z tego powodu, zarówno dla siebie, jak i dla swoich gości, warto zadbać o niezwykłą oprawę wesela.

Mimo że większość par w poszukiwania miejsca na wesele rozpoczyna od przeglądu sal, warto rozważyć także inne rozwiązania. Wymarzone miejsce można znaleźć także w mniej oczywistych obiektach. Doskonałe warunki do zabawy mogą zapewnić na przykład pałace. Wesele w zamku to oryginalny pomysł dla wszystkich par, które chcą świętować zawarcie związku małżeńskiego w pięknej scenerii zamkowych komnat i pałacowego ogrodu. Pałac może być idealnym miejscem nie tylko na wesele, ale również dla samej ceremonii ślubnej, która może odbyć się np. w ogrodzie.Wesele na zamku - na jakie atrakcje warto się zdecydować?

Wybierając wyjątkowe miejsce na organizację wesela, warto pamiętać, że jedyną atrakcją nie musi być jedynie ciekawa sceneria. Warto zadbać również o rytuały, dzięki którym śluby oraz przyjęcia weselne zapadają w pamięć zaproszonych gości na długie lata.

Do takich należy np. msza święta z udziałem chóru gregoriańskiego. Do celebracji wyjątkowych chwil niezbędna jest także profesjonalna obsługa oraz wysokiej jakości menu weselne.

Oprócz tego warto obwieścić przybycie pary młodej i gości armatnią salwą. Inną interesującą opcją są asysty honorowe husarzy, pojedynki szlacheckie i rycerskie, oryginalne dekoracje kwiatowe czy inscenizacje z udziałem rycerzy. Pałac to miejsce w którym zdarzyć może się wiele niezapomnianych przygód. Szczególnie, jeżeli zdecydujemy się na obiekt, który łączy tradycję z nowoczesnością, oferując gościom np. ofertę spa. Pałac połączony z hotelem to szczególnie dobra opcja dla par, które na ślub chcą zaprosić dużo osób.

Zamki oferują zazwyczaj rozległą powierzchnie, dzięki czemu nocleg nawet dla dużej grupy gości nie stanowi problemu.

Źródło: unsplash.com
Licencja: https://unsplash.com/licenseRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »