Gospodarka » Żywność

Weź życie w swoję ręce i poczuj się jak prawdziwa gwiazda z Martini!

Chcesz wziąć udział w ekskluzywnym pokazie mody i poczuć się jak gwiazda? Weź życie w swoje ręce i zawalcz o nie w konkursie Martini. Dzięki temu Twoje marzenia mogą się spełnić. Do 23 stycznia wejdź na stronę http://www.luckisanattitude.pl i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz nowej

kolekcji wiosna/lato 2013 Mariusza Przybylskiego, który odbędzie się 31 stycznia 2013 roku.

Martini i pakiet VIP

Aby wygrać specjalne zestawy od Martini lub podwójne zaproszenie na styczniowy pokaz nowej kolekcji wiosna/lato 2013 Mariusza Przybylskiego, wystarczy wziąć udział w konkursie Martini zorganizowanym na stronie http://www.luckisanattitude.pl Między 20 grudnia a 23 stycznia każdy może  spróbować swojego szczęścia i stać się jednym z dwudziestu szczęśliwych posiadaczy podwójnego zaproszenia na pokaz kolekcji. Nie będą to jednak zwykłe zaproszenia. Każde z nich zostanie dodatkowo wzbogacone pakietem VIP. Wszystko po to, aby osoby, które wejdą w ich posiadanie, mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy.

 

Odpowiednie nastawienie każdego dnia

 

W każdym dniu trwania konkursu na stronie http://www.luckisanattitude.pl będzie można znaleźć początek pewnej historii, którą należy dokończyć zgodnie z motem marki – Luck is an attitude. Osoby, które podejmą wyzwanie, muszą pokazać, że szczęście jest kwestią nastawienia, nie zaś przypadku. Udowodnij jury, że starasz się wpływać na rozwój wydarzeń, nie zaś czekasz, aż los sam się do Ciebie uśmiechnie i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz nowej kolekcji wiosna/lato 2013 Mariusza Przybylskiego z pakietem VIP, jedną z setek butelek Martini lub kilkudziesięciu zestawów Martini Royale. Jest o co walczyć! Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Martini
http://www.martini.com/lda?ReturnUrl=%2f

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »